Skocz do zawartości

STAR(western :P)


star200

Rekomendowane odpowiedzi

więc znów pchnąłem troche prace na przód czyli kolorek już jest pierdółki przy ramie też trzeba jeszcze uzbroić kabine i jakieś małe duperele pozakładać i fajerant tymczasem tak się narazie prezentuje

 

th__mini-100_2052.jpg th__mini-100_2051.jpg th__mini-100_2050.jpg th__mini-100_2049.jpg

th__mini-100_2048.jpg th__mini-100_2047.jpg th__mini-100_2046.jpg th__mini-100_2045.jpg

th__mini-100_2043.jpg th__mini-100_2042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wydaje mi się czy faktycznie przedni słupek jest złamany

Ciekawy kolor nadwozia, będziesz kładł kalki z zestawu, czy sam coś wykombinujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się czy faktycznie przedni słupek jest złamany

Ciekawy kolor nadwozia, będziesz kładł kalki z zestawu, czy sam coś wykombinujesz

 

słupek złamany :/ ile razy próbowałem go zremontować to się nieudało więc zostawiłem jak jest ale po wklejeniu szyb i pomalowaniu na srebrno już tego tak niewidać kalek właściwie żadnych niebędzie tyle tylko co napisy westernstar a naczepa to całkiem inna bajka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

nowa aktualizacja fotek

 

th__mini-100_2191.jpgth__mini-100_2190.jpgth__mini-100_2189.jpgth__mini-100_2188.jpg

th__mini-100_2187.jpgth__mini-100_2186.jpgth__mini-100_2185.jpgth__mini-100_2184.jpg

th__mini-100_2183.jpgth__mini-100_2182.jpgth__mini-100_2181.jpgth__mini-100_2180.jpg

th__mini-100_2179.jpg

 

czekam na słowa krytyki których niepowinno tu zabraknąć bo niestety pewne rzeczy są niefajne ale to już niepotrafię poprawić :|

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się jakby lakier był lekko chrpowaty, ale może to wyglada tak tylko na fotkach Moim zdaniem niebardzo pasują niebieskie stopnie na zbiornikach, a tak to reszta jest ok Bardzo ładnie wyszła ci przeróbka felgi, zrób reszte takich i będzie miodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak kolorek żeczywiście jest różowy i taki miał być chropowaty może niejest ale jakieś paprochy tam wlazły pod strumień z aero stopnie są niebieskie po to żeby się zgrywać z niebieską perłą położoną na różowy :P a felgi to będą podobne ale troche inne i to na wszystkich 15 osiach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a felgi to będą podobne ale troche inne i to na wszystkich 15 osiach :P

co to będzie za naczepa, że aż 12 osi będzie miała a może planujesz pociąg drogowy

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie tak:prime mover-A semitrailer-B semitrailer w dolly - C semitrailer w dolly czyli normalnie po naszemu ciągnik-naczepa-naczepa z wózkiem - naczepa z wózkiem :P z tym że ta ostatnia to będzie jakaś beczka może ta z revella albo mocno przerobione italeri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

dawno nic nieuzupełniałem relacji :( niebijcie za to ale macie fotki w zamian :P

 

jeszcze bez felg

th__mini-100_2204.jpg th__mini-100_2203.jpg th__mini-100_2202.jpg th__mini-100_2201.jpg

th__mini-100_2200.jpg th__mini-100_2199.jpg th__mini-100_2198.jpg th__mini-100_2197.jpg

th__mini-100_2196.jpg th__mini-100_2195.jpg th__mini-100_2194.jpg

 

a tu na nowiutkich felgach

 

th__mini-100_2234.jpg th__mini-100_2233.jpg th__mini-100_2232.jpg th__mini-100_2230.jpg

th__mini-100_2229.jpg th__mini-100_2228.jpg th__mini-100_2227.jpg

 

co o nich sądzicie ? od razu mówie że cały zestaw będzie posadzony na takich samych jak tylne

 

tak wogóle chciałem się usprawiedliwić ale niewiem czy przyjmiecie :P ale każdą wolną chwile zamiast przy WS spędziłem przy niebijcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednia felga sprawia wrażenie jakbyś malował ją zbyt gęstą farbą, a dotego jest nierówno pomalowana (chrom miesza się z niebieskim) Nie wnikam w kolorystykę bo to jest rzecz gustu, ogólnie WS sprawia fajne wrażenie Będziesz naklejał kalkomanie na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wester star, musze powiedzieć !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylne koła mnie rozwalają, pod względem pozytywnym oczywiście Model ładnie się prezentuje. Jedyne co mógłbym tu jeszcze poprawić to kierunkowskazy szkoda, że są całe na pomarańczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekaw jak ten pociąg drogowy będzie się prezentował Czekam na dalszą relacje.

 

Kolorek jak na ciężarówke (i nie tylko na ciężarówke) dość nietypowy ale ładny

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mógłbym tu jeszcze poprawić to kierunkowskazy szkoda, że są całe na pomarańczowo

 

może jeszcze da się coś poprawić tylko niemam koncepcji :| co byś proponował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coś znowu się zaczęło dziać w tej relacji.

Mój Westernstrek na razie czeka, aż najdzie mnie na niego wena ponieważ mnie zdenerwował, a w nerwach to nie robota, więc postanowiłem sobie odpuścić.

 

Co do modelu ładnie się prezentuje. (dosyć oryginalna kolorystyka )

Felgi dosyć oryginalne, ale byś musiał jeszcze troszkę popracować nad nimi.

I mam takie wrażenie, że sleeper jakby był lekko krzywo osadzony, ale to może na zdjęciu się tak wydawać.

 

Czekam na dalsze postępy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś coś mówił o całym zestawie :P to teraz prezentuje 2/3 długości zestawu :P tyle że druga naczepa wymaga jeszcze srogich przeróbek

 

można porównać butelke 1,5 litra

th_100_2236Large.jpgth_100_2235Large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość całkowita będzie ok 212 cm

po raz kolejny nie jestem w stanie wydusić z siebie nic innego.

 

A na tym ostatnim zdjęciu ma naczepe i jedną przyczepe - ile to mierzy??

I czy będzie do tego jeszcze jedna przyczepa??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.