Skocz do zawartości

STAR(western :P)


star200

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tempo naprawde powalające.

Ale jak patrze na te fotki to tochę szlifowania masz

Też chciałem ten model sobie zamówić ale narazie odpuściłem.

 

A i takie pytanko. Naczepe masz zamiar zrobić z tymi kalkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak będziecie się śmiać ze mnie ale wyciąłem z ramki poukładałem elementy ładnie tego zadzwonił telefon odebrałem przyszedłem z powrotem zacząłem kleić odstawiłem do zastygnięcia i patrze i co żaden element niebył wyszlifowany :/ poprostu rozkojażenie nawet na niektórych były te dzyndzle co się odcina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ale jajca miałem identyczny problem i w identycznym aero Niech zgadnę pluł farbą chciałeś wyregulować dyszę i sruu ?

 

niee niee po czyszczeniu jak go składałem dokręcałem dysze troche za mocno :/ ratunku muszę jeszcze perłe i klar na bryce położyć i niemam czym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ciezka sprawa... Da sie to naprawic, ale tak, czy siak, trzeba kupic nowa dysze. Niestety pseudoiwaty maja te przypadlosc - kazda jedna, ze dysze wykonane sa z dosyc miekkiego i niezbyt trwalego materialu. Trzeba je dokrecac z wielkim wyczuciem.

Niech to tez bedzie przestroga dla innych uzytkownikow tych aerografow, ewentualnie dla tych, co chca wejsc w ich posiadanie.

 

Jak sie zdecydujesz na naprawe, i zdobedziesz nowa dysze, postaram Ci sie pomoc. A jak nie, to chetnie odkupie wrak po rozsadnej cenie...

 

Ps. Dysze mozesz kupic np. TUTAJ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lekkim załamaniu zepsuciem aerografu wziąłem się za dalsze prace także zrobiłem wydech i zacząłem boczne chromy składać do kupy

i okazało się że źle przykleiłem mocowanie zbiorników także zostało oderwane

 

th__mini-100_1428.jpg

 

a tu wydech i te chromy

th__mini-100_1427.jpg th__mini-100_1426.jpg th__mini-100_1425.jpg

 

jak sobie poradzić (zniknąć) tego sznita??

th__mini-100_1430.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARy :D:D

 

Miałem w swoim WS'ie taki sam problem. Przestudiuj raz jeszcze instrukcję to możliwe, że dojrzysz błąd.

 

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wyszły Ci przeróbki felg italerowskich, natomiast w revellowskich widać podwójne pierścienie zewntrzne. Reflektory wkleiłeś od zewnątrz a powinne być zamocowane od wewnętrznej strony błotnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy już zostały przeklejone (ale wpadka :/) wziąłem się troche za wnętrze może niektórym się niepodobać ale mi te kolory leżą ;)

 

th__mini-100_1454.jpg

 

 

niestety reszte fotek skasowałem a aparat pożyczyłem :/

 

 

międzyczasie kupiłem euronaczepe żeby zrobić z niej australijską

 

th__mini-100_1451.jpg

 

jeszcze beczeke z revella muszę kupić bo zamierzam zrobić taki zestaw

th_australia_85_roadtrain-xcopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom super ale co do kolorów kokpitu to mi nie zabardzo lezą ta zieleń , ale fotele wyglądają bardzo ciekawie jak je robiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pędzel i taką warstwe dość cięką zrobiłem przez to prześwituje troche spodu co daje taki niby efekt zużycia a dyszy dalej niemam :/ ale na dniach powinna być bo została już zamówiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele fajnie wyszły, ale na podłodze widać smugi po pędzelku a nad deską rozdzielczą widac jakies farfocle.

Ps.

Cysternę z fotki robi Italeri a nie Revell, obecnie dostepna jest w zestawie z Dafem:

 

e3bd13a67b99162am.jpg45dd860c5843bfabm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
po lekkim załamaniu zepsuciem aerografu wziąłem się za dalsze prace także zrobiłem wydech i zacząłem boczne chromy składać do kupy

i okazało się że źle przykleiłem mocowanie zbiorników także zostało oderwane

 

th__mini-100_1428.jpg

 

a tu wydech i te chromy

th__mini-100_1427.jpg th__mini-100_1426.jpg th__mini-100_1425.jpg

 

jak sobie poradzić (zniknąć) tego sznita??

th__mini-100_1430.jpg

pogadaj z tornado on okleja zbiornik sreberkiem, niewiem jak on to robi ale efekty są, ja sie niebede meczyc, pomluje zbiornik pod kolor nadwozia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.