Skocz do zawartości

RWD 5 bis 1/32 (od podstaw)


albert091283

Rekomendowane odpowiedzi

albo mi się wydaje albo dział lotniczy troszkę przymarł.

Chyba tak Jeśli ktoś się wpisuje, to są to stali bywalcy tacy jak Ostach, Ipkinss itp.

 

Ale już niedługo relacja z Wellingtona, mam nadzieję, że dział trochę ożyje

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak Jeśli ktoś się wpisuje, to są to stali bywalcy tacy jak Ostach, Ipkinss itp.

Wiesz, co dla niektórych liczy się jakość a nie ilość komentarzy. Chodziło mi bardziej o to, że mało nowych relacji warsztatowych się pojawia być może to wina wakacji?! Mam nadzieję, że tak jest i wszystko wróci do normy po wakacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych liczy się jakość a nie ilość komentarzy.

Tak, tylko ciężko o komentarze, gdy mało kto się wpisuje :(

że mało nowych relacji warsztatowych się pojawia być może to wina wakacji?! Mam nadzieję, że tak jest i wszystko wróci do normy po wakacjach.

Też mam taką nadzieję

 

Ale dobra, kończmy OT.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wina wakacji?! Mam nadzieję, że tak jest i wszystko wróci do normy po wakacjach.
Dlatego też w lecie nie ma konkursów na modelwork.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się wpisuje, to są to stali bywalcy tacy jak Ostach, Ipkinss itp.

 

Staram się jak mogę w działalności aktywizującej dział lotniczy ale "czasu mało, kruca bomba czasu mało".

 

Niemniej nie jest tak źle. Co jakiś czas w galerii ląduje jakiś samolot z długiego i interesującego warsztatu. Na przykład na finiszu mamy Lancastera HubertaK Niedawno ja skończyłem wiecznego Halifaxa (ale się okropnie chwalę )

Dwa polskie, czterosilnikowe bombowce ukończone w niedużych odstępach czasu to nie przelewki Bo wierzę, że HubertK niedługo zrobi galerię Także nie jest aż tak źle

 

A co do RWD to jestem pod ogromnym wrażeniem dokładności wykonania i precyzji przy lutowaniu

 

Ale to będzie piękny model!

 

Kibicuję cały czas

 

Pozdrawiam Ipkinss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich podglądaczy i z góry dziękuję za frekwencję.

Kolejny dzień prac upływający pod znakiem lutownicy i cyny. Dorobiona dolna część kadłuba, przygotowana do przylutowania mocowań podwozia.

c610235c69912b34m.jpg b8cb75f5eee249cbm.jpg ec12e53fbd7c4338m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na początek przepraszam, że zaniedbałem zainteresowanych, ale nie było, czego pokazywać. Dzisiaj dorobiłem dolną część kadłuba a przez ostatnie kilka dni zacząłem przygotowywać części, które mam zamiar odlać z żywicy (to jeszcze nie koniec) Ok koniec pisania teraz kilka zdjęć. Miłego oglądania.

1149f7aa8ebbe0f8m.jpg 6be8f98fdc90fae9m.jpg

a97e8af32a9d41e9m.jpg ba86c473bcfc74c4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem kilka nowych zdjęć, na których są przyklejone pozostałe listwy profilujące kadłub, wklejony zbiornik, przylutowane uchwyty do przeciągania samolotu, dwa elementy wewnątrz kabiny i tylna płoza.

baf3b84414198bfam.jpg 574a260d97d25533m.jpg

db280be6e8a1e5f2m.jpg 427968821d352133m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmm super

Dzięki

I teraz smutniejsza wiadomość dla podglądaczy. Zawieszam prace na jakieś 2 tygodnie i udaję się na wypoczynek, bo przez ostatni miesiąc wiele się działo, ale mam nadzieja, że będziecie cierpliwie czekać na wznowienie projektu. Oczywiście będę zaglądał do tematu i odpisywał na ewentualne posty. Za tem Pozdrawiam i do przeczytania po urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak siedzę i czekam na wyjazd na lotnisko i nie mogłem się powstrzymać żeby czegoś nie zrobić, bo nic nie robienie doprowadza mnie do szału. I tak oto zafarbowałem płótno do pokrycia kadłuba. Ale to już naprawdę ostatnia aktualizacja z postępu prac.

f3989d81bf694c3dm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno sie nie udzielalem tu (na tym forum) Model bedzie piekny, mowie od razu Bardzo dobry ci wyszedl kolor plotna

 

Tym razem poprawiłem Twoje błędy, jednakże postaraj się popracować nad pisownią (szczególnie ortografią), gdyż przy tak dużej ilości błędów wypowiedź staje się nieczytelna...

Kermit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich zainteresowanych budową. Wróciłem z urlopu, na którym dokonałem kilku niezbędnych zakupów z postaci silikonu, żywicy, metalizera i podkładów. Oraz zamówiłem kalkomanie do modelu i tutaj serdeczne podziękowania dla KayFranz-a za wykonanie projektu owych przepięknych kaleczek. Jeszcze raz wielkie dzięki!! Być może jutro już dołączę jakieś zdjęcia z postępów budowy

 

84a3e35ceb0bb0d8med.jpg

50ebcae980cf831dmed.jpg

42b14d9e5813114fmed.jpg

Pozdrawiam wszystkich Albert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Dla odmulenia po wypoczynku podeszłem do tematu ze świeżym spojrzeniem w efekcie, czego powstało kopyto osłon kół. Jeszcze do ostatecznego wyszlifowania, ale już widać jak będą się prezentować.

bf7fe00411c0a5d9m.jpg fbfa56e02b3509efm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przez ostatnie dwa dni nie było za wiele do pokazania, więc postanowiłem, że jak skończę przygotowywać elementy do zalania sylikonem to dopiero wtedy. Zrobię jakieś fotki i tak oto część elementów zamocowana w i gotowa do zrobienia form. Równolegle również prowadziłem prace nad stworzeniem nowego silnika, który również zamierzam odlać z żywicy,(Co prawna nie będzie to Aries ani nic podobnego to mam nadzieje, że efekt będzie znacznie lepszy niż to, co zaproponował Revell).

c7299b912c976287m.jpg

9faeeb44ca402921m.jpg b76ee67b444c0dedm.jpg

Komentarze jak najbardziej mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarze jak najbardziej mile widziane

Żeby komentarz miał jaiś sens, musiałbym "wsiąknąć" w RWD na amen. Jedyne co mogę napisać, to to, że mi się podoba co robisz. I czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.