Skocz do zawartości
Zderzak

[HUMVEE]Polski HMMWV na Bliskim Wschodzie 1:35

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak Arrow na Twoim miejscu wymieniłbym granatnik na PKM, gorąco polecam tez zestaw (Dragon 3806, wszystkie karabiny x2):

Chętnie bym się skusił, ale nigdzie nie jest dostępny

Na razie zostanie Mk. 19. Zdenerwuję was jeszcze bardziej, bo wrzuciłem chyba M-16 na właz Na razie zapraszam do galerii. Jak zdobędę broń albo coś mi wytkniecie to jeszcze się pobawię Ale na razie pomyślmy co będzie następne , bo jeszcze bym posklejał w projekcie

DSC05915.jpg

Ale się ostatni wyostrzył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na Twoim miejscu wymieniłbym granatnik na PKM, gorąco polecam tez zestaw (Dragon 3806, wszystkie karabiny x2):

Chętnie bym się skusił, ale nigdzie nie jest dostępny

Swój zestaw Dragona kupiłem jakiś czas temu, możliwe, że nie jest już dostępny. Szukaj, bo jest tam z czego wybierać.

...na razie pomyślmy co będzie następne , bo jeszcze bym posklejał w projekcie ...

Masz coś w magazynie? Jeżeli tak, daj znać co, poszukamy inspiracji Ewentualnie pisz, jakie wersje Ci się podobają. Ale to jeśli możesz, to już w temacie głównym projektu, ok?

Lubię takie zdjęcia rodzinne modeli, dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam gdzies w zlomie PKaske, jezeli chcesz moge Ci podeslac,jakos na dniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

peter z pochodzeniem granatnika masz rację, znalazłem ten artykuł na którym się opierałem (fakt darowizna a nie zakup chociaż wiedziałem, że pochodzą z Izraela). A na to ,że 1.PSK używał tego granatnika w Iraku mam dowód czyli zdjęcie w książce "GROM.PL 2"(jeśli ktoś posiada to str.352).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak tyle że 1. PSK miał wiecej w Iraku akcji razem z Amerykanami niż Polakami :P Ja na miejscu Zderzaka bym wymienił na PK, to oczywiste i nie trzeba dorabiać teorii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie wiem , ze stary temat odkopuję ale szukam modelu km NSW. Czy ktoś go produkuje a jeśli tak to kto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz takie zestawy:

- ICM - 35501 - Soviet Afgan War Special Troops,

- SKP Model - SKP 142 - Machine Gun NSVT,

- Miniarm - B36060 - NSVT 12,7mm heavy machine gun - Complete set.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi