Skocz do zawartości

Nissan Silvia S15 1:24 Fujimi


Vybor89

Rekomendowane odpowiedzi

coś ci wyskoczyło po lewej stronie nad szybą

 

To nie problem, bo będzie przecież malować w tym miejscu uszczelki na czarno, więc to zamaluje pewnie

 

Vybor89 maskę zostawiasz czarną, czy będziesz ją carbonować?? A jeżeli zostawiasz czarną, to ja bym ją zostawił w matowej wersji

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie problem, bo będzie przecież malować w tym miejscu uszczelki na czarno, więc to zamaluje pewnie Smile

 

Dokładnie.

 

Maskę chiałbym dac w carbon o ile go dorwę. Jeśli nie to maska zostaje w czarnym. Światła chyba też dam czarne....tzn klosze tak jak na fotce obrazującej schemat malowania na jakim się wzoruje.

 

Ps. Mógłby mi ktoś pomóc i rozpisac krok po kroku jak się flock'uje wnętrze???[Flock do innego modelu gdyż S15 ma wanne skończoną.]

Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda! Z czego zrobiłeś klatkę??

 

Moja klatka powstała z cyny lutowniczej o średnicy 2mm. Świetny materiał na klatkę moim zdaniem gdyż łato się go formuje czy przycina. A całośc można zlutowac bądź skleic na "Super Gluta".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki wielkie, że post pod postem ale może ktoś to zauważy i mi pomorze

 

Mógłby mi ktoś pomóc i rozpisac krok po kroku jak się flock'uje wnętrze???[Flock do innego modelu gdyż S15 ma wanne skończoną.]

Z góry thx za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się drugi raz tego pisać Przekleję cytaty

 

Cytat z wątku: viewtopic.php?t=15980&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Ja kładę flock na klej do drewna typu "Vikol" rozrobiony 1:1 z wodą. Maluję element na kolor podobny do koloru flocka, a następnie smaruję tą mieszaniną element "po kawałku" i nakładam flock aż wsiąkne w niego cały klej. Potem delikatnie dociskam i strzepuję nadmiar na kartkę papieru. W razie potrzeby uzupełniam punktowo gdzie było za mało - kropla kleju i pruszenie flockiem. Mam nadzieję, że to pomoże [...]

 

Mors zgadzam sie z opisem nakładaniu flocku lecz trzeba go nakładać poprzez sitko aby nie tworzyły się bryłki , ale jesli posmarujesz porządnie dany element klejem nie trzeba przeprowadzać poprawek[...]

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam po "krótkiej" przerwie.

Po godzinach gapienia się na przedni zderzak w wersji Veilside, który jakoś do końca mnie nie przekonywał oświeciło mnie jak się go pozbyc.

Oto efekty:

9d6dbb152ac9318emed.jpg

0717149f988b485dmed.jpg

 

Szału nie ma, lecz moim zdaniem wygląda o niebo lepiej.

Oraz przymiarka przednich "patrzydeł"

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że się podoba nowy zderzak

 

Pochwal się że zrobiłeś ten zderzak z dwóch

 

Krzychu126 ma rację. Ten zderzak to połączenie standardowego zderzaka [wyciąłem w nim nowe ciut większe otwory i pozbyłem się spodu]

z bumper'em od Veilside[odcięta dolna cześc]

Trochę cięcia, gięcia szpachlowania i udało się zgrac te elementy w 1 zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...pora na małą zachętę do zaglądania do tego wątku.

Fotki zaraz po ściągnięciu maskowania. Tylko 2 fotki jak na razie gdyż jak poprawie drobne niedoskonałości dam więcej fotek lepszej jakości.

d3dc70883c0e3c93med.jpg

abc32517419153d8med.jpg

Na razie tyle....C.D.N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.