Skocz do zawartości

MAN TGX 41.540 8x4


piotrekpbfish

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wiatm.

Kolejny akrual: ogólnie kabina w podkładzie, prawa owiewka jeszcze do skrócenia, jeszcze szpachla gdzie niegdzie i szlifowanie. Na to wszystko chyba jednak walne szpachlę motipa bo ładnie wszędzie powchodzi. Do poprawki również niektóre linie podziału.

Fotki:

 

DSC02363-1.jpg

DSC02364-1.jpg

DSC02365-1.jpg

DSC02366-1.jpg

DSC02368-1.jpg

DSC02370-1.jpg

DSC02371.jpg

DSC02373.jpg

 

 

Wszelka krytyka mile widziana

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa narożna owiewka krzywo przyklejona, linie podziału blach (szczególnie wkoło grilla) bardzo brzydkie. Do poprawy.

 

Same kształty kabiny całkiem ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi Ci to bardzo łanie ale zauważyłem jeszcze, że ten cycek (jeśli można to tak nazwać) na środku atrapy jest asymetryczne i też by się przydał poprawki i jeszcze przy prawym reflektorze w kąciku by się przydało troszeczkę szpachlówki. Mimo tego co napisałem to podziwiam Twoją pracę bo jest wiele do przerabiania z TGA. Z mojej strony duży respekcik dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.

Ostatnio dorobiłem lusterka. Zderzak wciąż mnie nie zadowalał więc postanowiłem wyciąć w nim otwory i wszystko poszpachlowac i wyszlifować. Na atrapę przyszedł napis - literkę N muszę jeszcze ciut przesunąć. Traz myślę jak zrobić tego wilka (lwa/psa?) . Lusterka muszę jeszcze zrobić takie bardziej kańciate.

 

DSC02564.jpg

DSC02569.jpg

DSC02570.jpg

 

Jeszcze dużo pracy mnie czeka...

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a przede wszystkim, nikt nie ma takiego modelu na półce

 

No jak to, przecież Piotrek już ma ;p

 

Co do tematu to podziwiam zarówno modle jak i autora. Napis na atrapie jakby nierówny (A nieco uciekło do dołu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Rowniez zasiadam na widowni i czekam na efekt koncowy bo ciekawie sie zapowiada:) heh, ja tez w tym roku zdaje mature wiec moja skakanka ktora aktualnie jest na warsztacie pewnie tez bedzie pomalu powstawac, zwlaszcza ze to moj pierwszy model:)

Man narazie zapowiada sie bardzo ladnie, nic dodac nic ujac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Sory że post pod postem ale to aktualizacja. Zrobiłem trochę ramę. Pogoda nie rozpieszcza więc fotki takie sobie.

 

DSC02613.jpg

DSC02616.jpg

DSC02618.jpg

DSC02619.jpg

DSC02620.jpg

 

Tylne zawieszenie jeszcze nie jest skończone. Mam tylko pytanie: Czy nie wie ktoś na jakim zawieszeniu jest przednie zawieszenie w Manie? chodzi mi o tą 2 oś skrętną.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.