Skocz do zawartości

[in-box] Fiat 508 III/W "Łazik" SModel


szlachcik1

Rekomendowane odpowiedzi

46800bc401d2f013m.jpg

Na prośbę kolegi Roberta daję in-boxa tego zestawu, miałem zrobić głównie zbliżenia na detale ale prawdę mówiąc jest ich mało, a ich jakość jest przeciętna więc są mało widoczne. Ogólnie zestaw jak na żywicę jest średni, o wiele lepsze pod względem wykonania wydaje mi się robi Chorszy... Więc jak na cenę 90-100 zł to osobiście odradzam, sam kupując myślałem, że będzie lepiej... Jak kupiłem za około 7 dych.

d5b3328899d4c6aem.jpg

e579d7ee0fd6ca0dm.jpg

70d2038a8f253233m.jpg

Najbardziej rzuca się w oczy sporo skrzywień (lampy, kierownica)

7f083156d2126f13m.jpg

ff572664231bbccem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnik jest w postaci prostych linii ale to na tej zasadzie, że jest, nagle się urywa potem gdzieś tam znów się pojawia itd. Najlepiej według mnie wyszły felgi, szprychy.

08573836dd3c65d6m.jpg

eef81779fcc46adem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentowałem ten model na początku roku - wygląda to tak (część detali trzeba wykonać we własnym zakresie):

 

http://modelwork.pl/viewtopic.php?t=12165&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=fiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym o fotki ramy podwozia. Przymierzam sie do niego w 1/72

Zrobiłem zdjęcia wszystkiego co było w pudle oprócz figurek, rama jest taka o z kilku części co na fotkach są, do sklejenia

Prezentowałem ten model na początku roku - wygląda to tak (część detali trzeba wykonać we własnym zakresie)

To miałeś dwa karabiny? MG i rkm? a ja tylko jeden :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, MG jest z innego zestawu Rogatywka też. U mnie brakowało kierownicy (była połamana dosłownie w siedmiu miejscach). Nie ma też wycieraczki, lusterka, a lampy są pełne (całe odlane z żywicy, łącznie z kloszem). Kierunkowskazy też są tragiczne. Zresztą zestaw, zestawowi nierówny. W jednym niektóre części będę spaprane, a z kolei w następnym będą wyglądały całkiem nieźle, ale za to inne będą miały wady itd.

Generalnie duuuużo obróbki, szpachli i papieru ściernego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma też wycieraczki, lusterka, a lampy są pełne (całe odlane z żywicy, łącznie z kloszem). Kierunkowskazy też są tragiczne. Zresztą zestaw, zestawowi nierówny. W jednym niektóre części będę spaprane, a z kolei w następnym będą wyglądały całkiem nieźle, ale za to inne będą miały wady itd.

Generalnie duuuużo obróbki, szpachli i papieru ściernego

 

To ja mam identyczny zestaw co Twój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że 3 z 6 moich kół były (są) jajowate. A, no i powodzenia z wycinaniem szprych Diabelska robota

 

No to u mnie w tym jest lepiej bo wszystkie są okrągłe:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się chyba skuszę na takiego Fiacika, pomimo tego co mówicie . Ja tam się nie boję obróbki i dorabiania części. Zawsze mam fajną zabawę, że coś może lepiej wyglądać niż daje producent.

Zakupię w momencie, aż pewne plany zacznę realizować.

No chyba, że szlachcik1 będzie się pozbywał modelu (nawet bez figurek) to odkupię. Przynajmniej będę miał pewność, że koła okrągłe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja też się nie boję i nie bałem, ani obróbki (w tym przypadku wręcz rzeźbienia), ani dorabiania części Dowód tego jest widoczny w postaci gotowego modelu. A w kolejce czeka Polski FIAT 508/III pick-up

 

d0d85fdff51016b4.jpg

05123e7a5c6a34db.jpg

d825248650873b5f.jpg

ac27233eb14202f2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, że szlachcik1 będzie się pozbywał modelu (nawet bez figurek) to odkupię. Przynajmniej będę miał pewność, że koła okrągłe

Raczej się go nie pozbędę takiego drugiego z okrągłymi kołami już nie dostane :P a tak na serio to muszę tego fiacika mieć na półce wśród innych mych wypocin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.