Skocz do zawartości

dylemat


hank

Rekomendowane odpowiedzi

od jakiegos czasu kolacze mi sie po glowie pomysl na dioramke w trzypiatce o namie zaczalem sie powoli przygotowywac jest mut, m113, troszke figurek

(problem z cywilami vietnamskimi przy okazji moze ktos poleci co nie co) ale zapragnalem by znalazl sie tam a jak ze by inaczej przeciez to wietnam najzacniejszy i ukochany przez piechociazy ireQ czyli UH 1b. no i klops bo za cholere - przepraszam zakolokwializm nie moge nigdzie znalezc w 1/35 takowego. znalazlem dzis na allegro dosc ciekawy zestam ale w 1/32 http://allegro.pl/item146218970_uh_1d_i_oh_6_vietnam_helicopter_patrol.html

co o tym myslicie. bedzie kompatybilne z trzy piatka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to bral... Miedzy 32, a 35 wielkiej roznicy wymiarowej nie bedzie... Z reszta.. Kto Ci to bedzie z suwmiarka mierzyl? Na oko, nikt sie nie pokapuje. A chyba nie dostaniesz modelu sprzetu latajacego w 35... IreQ fajny, ale ten OH-6 jeszcze fajniejszy... Zawsze mialem slabosc do "Loachow"... Kupuj i zaczynaj relacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym trochę cierpliwości....otóż jest Uh-1 w skali 1/35,produkowała go firma Mrc,obecnie ktoś przejął formy ,ale gdzieś widziałem ten model do nabycia w sklepie-to chyba to....

http://www.hobbysta.pl/sklep/product_info.php?products_id=4091&osCsid=86724a2171c92d8d52fd98950a245d00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że poszukaj tego smigłowca w 1/35. Na pewno jest taki. Między skalą 1/32 a 35 jest spora róznica, wiem bo sam chciałem zaadoptować jakies cięzarówkiw 1/35 do dioramy w 1/32. I jak obiekt ma 15 metrów w oryginale model będzie się róznił o całe 5 cm a to sporo.

Człowiek o wzroście 1,75 m będzie wyższy w 1/32 o 4 mm od gościa w 1/35.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie http://www.aircraftresourcecenter.com/ w dziale "galeria - helikoptery - huey", przedstawiono w 1/35 kilka modeli firmy Panda i jeden Academy.

Nie wiem jak z ich dostępnością w Polsce.

Kupiłem kiedyś niekompletnego UH-1 w nieznanej skali, z jedynym znakiem rozpoznawczym w postaci napisu Revell na stateczniku poziomym. Wielkość figurek pilotów w tym modelu była na tyle różna od tych w skali 1/35, że przez dłuższą chwilę myślałem, że jest to model Monogramu w 1/24 (Po dokładnieszym poszperaniu w internecie okazało się, że to jednak Revell 1/32 - BTW potrzebuję do niego oszklenia, drzwi tylnych prawych, kalkomanii, i ew. instrukcji i kalkomanii i silnika)

 

P.S. To stary i b. źle spasowany model jest (szczególnie drzwi przednie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka niezla. apropos dla okreciazy niezly ten Akagi musial robic wrazenie w realu - podplynac mala szalupka pod burte oj szczenka opada. wlasnie tak myslalem co do tego revela ze to kiepscizna jakos nie ufam temu producentowi. ale z drugiej strony niezla para... a moze by je tak rozbic ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.