Skocz do zawartości

Jagdtiger 1:35 ( Dragon )


wojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak oto wyszedł mi jakis czas temu model Jagdtigera z Dragona. Wóz ma friulki i przerobione zawieszenie na ruchome. Lufka aluminiowa była w zestawie + troszkę blaszek. Malowanko Humbrolem 93 , cieniowany aerografem.

rewidokzobraz076mediumox8.th.jpgrewidokzobraz081mediumym3.th.jpgrewidokzobraz085mediumww5.th.jpgrewidokzobraz086mediumqa6.th.jpgrewidokzobraz089mediumfh6.th.jpg

rewidokzobraz090mediumrt1.th.jpgrewidokzobraz091mediumjz0.th.jpgrewidokzobraz096mediumvh4.th.jpgrewidokzobraz092mediumcc4.th.jpgrewidokzrewidokzrewidokjh9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Artur, on chociaż sam te modele robi i sam te techniki wypracował- btw piszesz dokładnie to samo, co już ktoś na pwm'ie napisał :(

Wojtek model ładny, ale X7 miało trójbarwne kamo, a wydaje mi sie że Twój ma jednobarwne?? :>

Troche za jasne odpryski jak dla mnie, podobają mi sie natomiast gałęzie- listki fototrawione?? Fajnie pobrudzony- z umierem Wiem jak trudno coś z tej stodoły wyciągnąć, kedy sie jednobarwne kamo robi- mi wyszła starsznie monotonnie, i teraz musze kombinować :/

Ogólnie jestem na tak

pozdr

btw- bewere! niedługo finis:bip:e z moim Jagdtigerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ten wóz miał kamo to sprawa dyskusyjna :

2jz7.th.jpg035jagdtigerbv0.th.jpg001dq0.th.jpg

Nie widać na tych fotkach śladu kamo. Natomiast gałązki to jakieś korzonki plus listki z majeranku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Myśle że na planszach barwnych za bardzo nie ma się co wzorować- ja widziałem kilka z kamo

Co do zdjęć archwalnych, to na pierwszym wydaje mi sie że kamo jest, a na drugim nie ma Tak czy inaczej, do tej pory spotykałem się głównie z opiniami, że X7 ma kamo- choć może się mylę, raczkuje dopiero w temacie. Jeżeli listki to samoróbki, to prosze o dokładne wyjaśnienie co i jak, oraz o zgode na plagiat

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast spotkałem się z opiniami, że był cały żółciutki .

Gałązki to tak jak pisałem korzonki z przyklejonymi do nich listkami z majeranku. Można do tego użyć wikolu, ja zastosowałem klej w sprayu. A plagiatuj sobie do woli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wiesz, jestem ostatnią osobą która by sie czepiała niezgodności z orgnałem, po prostu chciałem poznać Twoje zdanie na ten temat Natomist uważam, że jagdtiger w jednym kolorze to błąd- monotonnie wychodzi o czym sie na własnej skórze przekonałem. Ciebie ratują bambetle, które dawają mu życia, a mnie... taki mały trick

Dzieki za zgode

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie chce mi się ściągać mu bambetli , ale nawet przed ich założeniem nie wyglądał monotonnie. To wszystko kwestia cieniowania, washingu i tym podobnych zabiegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co go tak pozasłaniałeś. Wojtek te obicia to już mogłeś zrobić z pędzelka a potem ołówkiem. ( może jakiś eksperyment) A ta łopatka nie ma futerału. Jedyne co mnie udeza to że tak skąpisz tych blaszek w modelach. Zamiast dać cały zestaw to Ty tak kapiesz oszczędnie. A gdzie są ławki do chodzenia na grilach ,no i stojak na km. zgubiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur

Ja tam sie malo znam na tym temacie - ale te laweczki na zdjeciu to chyba podesty dla strzelca MG zamontowanego na plycie slinika ? Bez laweczek poruszanie sie wsrod tych wszelkich grzybkow itp w warunkach bojowych (ten MG to chyba plot. ?) musialo byc karkolomne. Jezeli bylo tak jak pisze (? - niech mnie ktos poprawi) to raczej jakas polowa modyfikacja tego egz.

 

Artur - wiem ze Twoje wpisy irytuja ludzi, jednak ja podczas lektury zawsze doskonale sie bawie.

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jestem taki trochę jak Forest Gump . Ale akceptuję swoją ułomność i z pokora znoszę siebie. A jeśli innym to nie przeszkadza ze taki jestem to bardzo się cieszę na taka tolerancję. W tym zestawie który ja miałem były takie ławeczki,nie wiem czy to modyfikacja . Możemy o tym podyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Dziagwa, logika chyba nie jest Twoją szkolną domeną...

Jonak prosił aby mu udowodniono istnienie takowych "ławeczek", to że ich nie było, dla interesujących się trochę tematem jest znane. Ty zaś, próbujesz udowodnić, że ich brak nie jest błędem - o tym akurat wiemy...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.