Skocz do zawartości

Scania R620 Atelier Black


szymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Po nieudanym debiucie z czerwonym Volvo F12 postanowiłem kupić nowy model i zrobić go niemalże idealnie. W tygodniu w sklepie DRIM w Łodzi kupiłem okazyjnie za 96 złotych Scanię R620 Atelier. Postanowiłem ją pomalować na czarno. Czy macie jakieś myśli, uwagi dotyczące składania tego modelu?? Przydadzą mi się i każdą myśl rozważę. Lakier z podkładem już kupiony. Silnik wstępnie złożony, zeszpachlowany i pomalowany, koła zrobione i to na tyle Tera foty:

http://foto.pececik.com/image/37c1737f5ee212e54d8bf6dbc7e6b422

http://foto.pececik.com/image/bff02a56de460c56a71fc3a5717554d8

http://foto.pececik.com/image/4ef5b5cd811dbb523ee2047af63083f0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to oczywiście idzie do poprawki, najgorsze jest to że takie rzeczy wychodzą po malowaniu a nie przed, jutro planuję elementy doszlifowane i poszpachlowane (głównie częściowo sklejona kabina) pojechać podkładem, a potem może jeszcze coś wyjdzie to będzie szansa to poprawić, dzięki chłopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem że będę dawał info o pracy co tydzień w soboty, teraz foty:

1f606e3cc45a3790med.jpg

f97f955e1beea83amed.jpg

a856ea21f4c8c157med.jpg

603c8a132dd1782dmed.jpg

Silnik to zaczątki pracy, zacząłem też robić pomału wnętrze i ruszyłem podwozie. Wszystko oczywiście będzie dopracowane, pomalowane i powinno być w miarę...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szymcio... po pierwsze popracuj nad zdjęciami - ostrości im bardzo brakuje. Po drugie zamiast wklejać linki do zdjęć zmniejsz ich rozmiar przed wrzuceniem na serwer i zamieść we wiadomości jako:

adres%20obrazka Będzie się lepiej ogladać Twoje relacje.

 

Pozdrawiam

 

Mors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze Ci się wydaje Łukasz_G będą otwierane drzwi... Nie wiem jeszcze z jakim skutkiem ale mam już patent. Co do zdjęć to nie mam cyfrówki tylko robię zdjęcia swoją n95. Za jakość przeprasza. Zdjęcia już poprawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabinę przeszlifuj porządnie jakimś drobniejszym papierem,bo teraz wygląda nie za dobrze .A przy silniku mogłeś bardziej się postarać

Czekam na skończone drzwi

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mała aktualka, niestey otwieranych drzwi nie będzie :( po ich zrobieniu bardzo ładnie chodziły, otwierasły się itp ale po przyklejeniu przedniej części nie chciały się zamknąć, były około 0,7 mm dalej niż powinny! Postanowiłem przykleić je w pozycji otwartej. Co do ramy to silnik jest w ramie, jutro lekka poprawka czarnego i zrobię zdjęcia i wyczyszczę kabinę z tego syfu, teraz foty:

20091014085.jpg

20091014086.jpg

20091014087.jpg

Przepraszam za jakość zdjęć ale były one robione 15 minut temu przy sztucznym świetle i nie mam cyfrówki i robię wszystkie zdjęcia swoją nokią n95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.