Skocz do zawartości

Russo42`


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tet bez walorki oraz stara znajoma...ruinka.

W końcu muszę ją ukończyć :p

W tecie niewiele zrobione - niezbędne minimum.Chrapkowatość stali, kilka spawów...i to chyba tyle.

 

Zarys scenki - poznacie jak juz wlepię conieco w podstawkę.

Startuje od tego:

ResizeofDSCF5098.jpg

ResizeofDSCF5101.jpg

ResizeofDSCF5102.jpg

ResizeofDSCF5103.jpg

ResizeofDSCF5104.jpg

ResizeofDSCF5105.jpg

ResizeofDSCF5106.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Figurki będą, oczywiście - ostatnio zabrakło mi już miejsca, choć fantazja niosła nieco dalej...poza obrys scenki(w sumie mogłem dolepić 2 podstawkę obok )

Ok wbiłem mur w podłoże, a te oblepiłem ramkami, teraz mam tak:

ResizeofDSCF5121.jpg

ResizeofDSCF5122.jpg

ResizeofDSCF5123.jpg

ResizeofDSCF5124.jpg

ResizeofDSCF5125.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

Zrobiłem mało, aczkolwiek chyba twórczo - starałem się jak najlepiej zagospodarować przestrzeń w koło czołgu, oraz by nieco zniwelować wysokość budynku od frontu(tył załatwie gruzem), dojdzie tu jeszcze nieco gruzu, ale chce by to był taki koktajl ziemi i wspomnianego gruzu.Użyłem znów jakiegoś "niepotrzebnego" tałatajstwa z szafki...resztki modeli, skrzynki, beczki, gąski.Dałem nieco gruntu, który uzupełnię systematycznie_zależnie od potrzeb.

Oczywiście nadałem już kolor podstawce....kolejne urojenie w stylu RJ - ramka CCCP

ResizeofDSCF5127.jpg

ResizeofDSCF5128.jpg

ResizeofDSCF5129.jpg

ResizeofDSCF5130.jpg

ResizeofDSCF5131.jpg

 

A tu powody mojego ślimaczego tempa - rośnie młody modelarz, z którym sporo rozmawiam,pokazuję...wykonuje swoją pierwszą scenke w życiu/ na razie jest na tym etapie:

ResizeofDSCF5132.jpg

ResizeofDSCF5133.jpg

ResizeofDSCF5134.jpg

 

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu powody mojego ślimaczego tempa

 

Chciałbym mieć takie ślimacze tempo :P

 

Nie muszę mówić że jest świetnie, również dioramka młodego modelarza

 

A jakieś malowanie masz już wybrane dla tego Teciaka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Uregulowałem sobie podwórko kolorystycznie, dając to jaśniejsze, to ciemniejsze miejsca.Podrdzewiłem to i tamto, przyciemniłem gruz w dolnych partiach , dodałem nieco całych cegiełek..tu i tam.W chwili obecnej odpuszczam scence i biorę się za czołg i figurki, niestety niewszystkie - realizacja zamówienia mnie dobija :/

ResizeofDSCF5153.jpg

ResizeofDSCF5154.jpg

ResizeofDSCF5155.jpg

ResizeofDSCF5156.jpg

ResizeofDSCF5161.jpg

ResizeofDSCF5163.jpg

ResizeofDSCF5164.jpg

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu,?adnie to by by?o jakby? poczyta? conieco warsztaty pancerniaków - potem pisa? ?e co? Ci nie pasi ;)

 

Ale? ja wiem ?e dochodzi brudzenie itp itd. i efekt ko?cowy jest zupe?nie inny, je?li oto Ci chodzi?o. Ja tylko napisa?em, ?e ten zielony nie przypad? mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu,?adnie to by by?o jakby? poczyta? conieco warsztaty pancerniaków - potem pisa? ?e co? Ci nie pasi ;)

 

Ale? ja wiem ?e dochodzi brudzenie itp itd. i efekt ko?cowy jest zupe?nie inny, je?li oto Ci chodzi?o. Ja tylko napisa?em, ?e ten zielony nie przypad? mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu,ladnie to by bylo jakbys poczytal conieco warsztaty pancerniakow - potem pisal ze co? Ci nie pasi ;)

 

Alez ja wiem ze dochodzi brudzenie itp itd. i efekt koncowy jest zupelnie inny, jesli oto Ci chodzilo. Ja tylko napisalem, ze ten zielony nie przypadl mi do gustu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Go?ciu napisa?:

Krzychu,?adnie to by by?o jakby? poczyta? conieco warsztaty pancerniaków - potem pisa? ?e co? Ci nie pasi ;)

 

 

Ale? ja wiem ?e dochodzi brudzenie itp itd. i efekt ko?cowy jest zupe?nie inny, je?li oto Ci chodzi?o. Ja tylko napisa?em, ?e ten zielony nie przypad? mi do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością chciałbym zauważyć iż towarzysz kierowca tanka jedzie po omacku (właz ma opuszczone patrzałki) bądź ślepo wierzy w słowa dowódcy

Bo to chyba nie jest porzucony czołg? A malowanie mi się podoba, jak zwykle, a zapał z jakim komponujesz swoje scenki jeszcze bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu,ok,ok - spokojnie.

 

Rafał, kierowcą jest Saszka, czy inny Iwan...na razie się lenią - na półce sklepowej, choć zamówione.

Opuszczony nie jest. Właz kierowcy będzie podniesiony, na pace desant, a właściwie z niej zeskakujący(coś w ten deseń).....przecież nie "wysłałbym" wehrmachtowca z granatem ręcznym na teciaka

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właz kierowcy będzie podniesiony,

no to git

Wpadł mi ten właz w oczy, bo dwa tetki temu zdażyło mi się go odklejać od modelu po tym jak nieświadomie oślepiłem Grigorija

 

 

przecież nie "wysłałbym" wehrmachtowca z granatem ręcznym na teciaka

hehe w jakiejś gazetce był wyciąg z instrukcji dla niemieckiej piechoty z tematu zwalczania czołgów.... Tam to dopiero były wymyślone metody... Granat to całkiem prawdopodobnie by wyglądało hehe

 

A... ten desant i pancerni to preiser będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Się narobiłem :p. całe 2 figurki wrzuciłem.

Pomalowałem płachtę na by..teciaku, w "szarocośpodobny" kolor, podmazałem skrzynki "zakrywajki".

Ten el. deemela (klapa silnika)nie jest do przyjęcia pod żadną postacią...poza skreczem i wlepkami partowymi, bądź edkowymi - których oczywiście nie miałem.

 

W tym tyg. powinienem dostać "iwanów" , których to zamierzam dać..jak już chyba pisałem - w,na i z czołgu - i w nich to helmut granatem macha...

ok, teraz jest tak:

ResizeofDSCF5199.jpg

ResizeofDSCF5201.jpg

ResizeofDSCF5205.jpg

ResizeofDSCF5206.jpg

ResizeofDSCF5203.jpg

ResizeofDSCF5202.jpg

Radosna twórczość RJ

DSCF5200.jpg

Tylna część scenki wymaga jeszcze nieco ceglastego pyłu,pomalowania MG , skrzynki i ścierkozwisów.

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stajesz się powoli, RJ, majstrem od murarki - po stronie mniemców mur wygląda niemal jak filary ślimaka Trasy Łazienkowskiej przy Górnośląskiej ulycy Eleganckie liszaje i zacieki... Czekam w napięciu ;) na efekt finalny - byle się tylko te wasyle i fiodory nie za bardzo opóźniły. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.