Skocz do zawartości

Scania 164L 580 V8 Italeri 1/24


KrzysztofG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po co odcinacie tą skrzynię biegów i sobie utrudniacie życie, to ja nie rozumiem. Ktoś odciął i już wszyscy odcinają... Taśmy Tamiya do maskowania nie ma ?

Też się nad tym zastanawiam ;]]]]

Znalazłem fotki silnika scanii, może komuś wpadnie w oko kolorystyka bo jak narazie to wszyscy robią (ja zreszta też ) niebieskie bloki, srebrne dekle itd... (JarekS )

 

6a5226269d44def9m.jpg

 

fotka mała bo niestety wiekszej nie znalazłem:/ (silnik co prawda DC16 - 680 konny, ale chodzi o malowanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznym kolorem Scanii jest kolor ciemny szary - coś w stylu Gunship Grey od Tamiyi. Nawet jeśli klient zamawia indywidualnie różową ramę, to silnik i jego osprzęt jest szary. Ulegliście modzie, że znów ktoś pokazał silnik demonstracyjny, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i wiele osób już tak samo maluje i myśli, że jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Silnik i Skrzynia Dostała pierwszą warstwe podkładu jutro rano Dostanie 2 ,Bak Paliwa też Jutro Dostanie 1 Warstwe

 

 

Jeśli Ktoś ma Foto Silnika Scania V8 580 480 To Prosze nie chodzi mi o (demonstracyjne)

 

Możesz wreszcie pisać po polsku, a nie ciągle tymi wielkimi literami. Zacznij przestrzegać zasad interpunkcji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O proszę kolega KrzysztofG pazurki pokazał... Ja na miejscu moda już dawno bym coś z tym zrobił bo tylko sie nerwy szarpie przez takich ludzi. Brak szacunku i nic więcej... Ileż można prosić żeby ktoś się dostosował do zasad forum ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na niektórych forach są za to rangi... Co do pisma się nie będę wypowiadał, bo czasem nie lepiej pisze. Staram się myślę ze to się liczy. I uważam że ty też tak powinieneś zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Aktualizacja z 14 Pazdziernika.

 

Pomalowałem bak Scani 1szą warstwą podkładu,przy ramie troszke porobiłem zrobiłem z przodu ośke zapomniałem jak się to nazywa.Silnik i skrzynia dostana jutro 2 warstwe podkładu.Podkład nie jest najlepszy Niewiem czemu wyjaśniam że to mój 1 Model więc nie będzie tak piękny chce zastosować okablowanie.

 

Oto Zdjęcia

IMG_1448.jpg

IMG_1449.jpg

IMG_1450.jpg

IMG_1454.jpg

IMG_1455.jpg

IMG_1444.jpg

IMG_1443.jpg

bypicasa2html.gifcreated by picasa2html.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.