Skocz do zawartości

Próby z King Tigerem


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

z tymi fotkami KT to bym raczej nie demonizował. są egzemplarze obfotografowane z każdej praktycznie możliwej strony. gorzej z "softskinami" - bo te jakoś chyba fotogeniczne nie były...
- moze i troche bylo demonizowania/przejaskrawienia, ale tylko zeby wytknac ze min. polowa modeli Panzerwaffe to faktycznie Panzerwaffe S-F - to moje wrazenie - mozliwe ze sie myle (?)

 

Majek koleny raz napisal to co ja chialem Dodam tylko ze mam wrazenie ze tu ostanio same krucjaty i "wojny o lepsze jutro" trwaja

 

Grzegorz

Calkiem mozliwe ze "otwarta" - dzieki

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majek koleny raz napisal to co ja chialem. Dodam tylko ze mam wrazenie ze tu ostanio same krucjaty i "wojny o lepsze jutro" trwaja

Ano widzisz, bo to od uzytkownikow forum zalezy (no i po czesci tez od administracji), czy takie Jihady beda tolerowane i podkrecane, czy wrecz tepione i wygaszane w zarodku. Niestety, prawda jest taka, ze duza czesc modelarzy ma "w genetyce" usposobienie bojowe, dlatego w pewnym momencie fora staja sie plujnicami i miejscami do wzajemnego obrzucania sie lajnem... Sorry, ale nie mam zamiaru doposcic do takiej sytuacji, dopoki przynajmniej moge miec cos do powiedzenia w tym przybytku. Mysle, ze wielu kolegow sie ze mna zgodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, macie rację.

 

ALE:

 

Po co tworzyć takie SF (które nawet do tematu panzerwaffe '46 nie podchodzi), jeśli za takie same pieniądze można kupić KT Dragona z 9 zębowym kołem napędowym i zwykłymi gąskami? Równie wypasionego. Który w takim malowaniu i z zimmeritem jest jak najbardziej poprawny?

 

Nie pojmę tego chyba nigdy, a bynajmniej nie jestem maniakiem poprawności za wszelką cenę . Wręcz przeciwnie - zwykle umiejętności nie pozwalają mi na poprawienie błędów części błędów. (zwykle tych najbardziej rażących )

 

Pozdrawiam

Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, no czasem jest kwestia tego jaki model Ci w danym momencie w lapki wpadnie... Czasem kupisz cos, lezy to na polc iles tam lat i nagle, jak sie za niego zabierasz, to sie okazuje, ze Twoja wizja zmienila sie o 180 stopni, a nie bedziesz kupowal nowego zestawu, tylko robisz ten, co masz... Kazdy robi jak lubi... A ze nie wszystkim sie to podoba... No coz... De gustibus non est disputandum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za takie same pieniądze można kupić KT Dragona z 9 zębowym kołem napędowym i zwykłymi gąskami?
- bo ja wiem ? Sposobow wydawania $$$ jest nieskonczenie wiele - podobnie jak form spedzania wolnego czasu. Najgorsze sa wojny miedzy klubem graczy w bierki, a klubem szachowym. Szachistow jest wiecej, wiec bierki beda juz wkrotce zakazane

 

De gustibus non est disputandum...
- no qrcze pieczone

 

Pozdr.

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.