Skocz do zawartości

Volvo VN 780 with American Cargo Trailer


paffko

Rekomendowane odpowiedzi

Gizmo nie wszystko stracone. Niedługo będę się przymierzał do zakupów, więc najwyżej daj znać, jakie modele masz jeszcze na stanie, to najwyżej kupie coś odpowiedniego i będziemy równolegle robić.

 

Miłosz, postaram się jak najlepiej wykonać ten malunek. Zobaczymy. Mam nadzieję, że wyjdzie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, postaram się jak najlepiej wykonać ten malunek. Zobaczymy. Mam nadzieję, że wyjdzie.

Dosyć spore wyzwanie dla ciebie z tym malowaniem

A nie lepiej by było wydrukować sobie kalkomanie z takimi znaczkami i położyć na modelu. (tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej by było wydrukować sobie kalkomanie z takimi znaczkami i położyć na modelu

 

Szesnastak może i lepiej, ale spróbuje to namalować a w razie co i tak moge wszystko w DOTa albo kreta włożyć i kalkomanie zrobić.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym powstała nowa koncepcja malunków na modelu. Wszystko będzie utrzymane w kolorystyce żółto-srebrno-limonko-zielonej

Przez cały ciągnik i naczepę będą szły jakieś takie "esy floresy". W zamiarze ma to wyglądać jakby grafika przechodziła płynnie z ciągnika na naczepe.

 

 

Witam,

Pozwalam sobie zaprezetnować dokładnie taki sam zestaw w zupełnie innym malowaniu

 

37573fefc4e3d29a.jpg

 

Jakoś nie podobały mi się proponowane przez producenta kalki ani na ciągnik, ani na naczepę.

 

Jutro postaram się dokładnie obfocić zestaw i wrzucić do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tmajer, mnie też się kalki z tego Volva zbytnio nie podobają. Fajnie będzie zobaczyć kilka fotek tego zestawu. Ładny kolorek dla Volviacza - jaki to??

 

 

To Humbrol olejny metalic nr 55. Też mi się ten kolorek spodobał

Widziałem już VN-kę w takim malowaniu na jakimś innym forum, chyba PKMC, i stąd inspiracja. Wnętrze ciągnika jest żółte z zielonymi szafkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze ciągnika jest żółte z zielonymi szafkami.

Dosyć nietypowe malowanie Jak będziesz mógł i dasz rade to cyknij fote wnętrza - jestem ciekaw tej kolorystyki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dosyć nietypowe malowanie Jak będziesz mógł i dasz rade to cyknij fote wnętrza - jestem ciekaw tej kolorystyki

:

 

Zapraszam tu - fotki wiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Miłosz... Wiem coś o tym, bo już składam drugiego amerykańca, a tam jak wiadomo jedna duża ramka jest samych chromów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za małe OT, ale czy ktoś się szykuje do jakichś zakupów na eBay, bo nie jestem zarejestrowany tam a i nie wiem za bardzo jak się tam płatności odbywają, także gdyby ktoś mógł za mnie zalicytować (oczywiście pieniądze prześle) to byłbym wdzieczny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humbrol 55 Skądś znam ten kolorek Bardzo fajnie zestaw wygląda, choć przydałoby się coś na naczepie dodać... Natomiast dobrze, że nie dałeś tych kalek na ciągnik bo w tym modelu są w ogóle nieudane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za małe OT, ale czy ktoś się szykuje do jakichś zakupów na eBay, bo nie jestem zarejestrowany tam a i nie wiem za bardzo jak się tam płatności odbywają, także gdyby ktoś mógł za mnie zalicytować (oczywiście pieniądze prześle) to byłbym wdzieczny.

 

Pozdrawiam

zagadaj do mnie na GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.