Skocz do zawartości

Nissan 300ZX 1;24 (Tamiya)


kuba2507

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jako ze po radach kilku forumowiczow postanowilem zrobic przerwe z GtR'kiem:) i sie zabralem za ZX'a na poczatek nic specjalnego tylko lakier wyladowal na kascie. Mial byc czarny a w sloncu tylko mial sie na krawedziach mienic ale szyslo niestety inaczej :P Niby czarny ale niestety dalem za duzo perly do Claru i w sloncu jest troche fioletowawy( musze przyznac ze tez mi sie podoba ten efekt). Lakier moim zdanie sie ladnie rozlal na karoserii ale jest pare miejsc gdzie polecialo cos co nie mialo z pistoletu ale to sie spoleruje i bedzie jeszcze ladniej

kilka fotek:

 

pa280046.jpg

pa280052.jpg

pa280047.jpg

 

Komentarze bardzo mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Trzeba troche odswierzyc temat :P:P Maska wypolerowana torche poskladalem silnik, zawieszenie i zalozylem kuleczka. Teraz moje pytanie do was co o nich sadzicie??.... tylne kola zostaly juz bardziej schowane;) tylko nie robilem fotek bo juz troche pozno a o 6 trzeba wstac:P

pb040054.jpg

pb040055.jpg

pb040056.jpg

pb040060.jpg

pb040059.jpg

(co do kolektora dolotowego to jakos jie wiem czemu ale nie zauwazylem tego sladu po odlewie usune to tak ze sie nie martwic :P)

I jeszcze co do tych szczelin na zdjeciach wygladaja jak by byly zalane lakierem ale na zywo tego wogole nie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:
jakby pod lakierem był kurz

To się nazywa "Metalic" a nie kurz...

 

Male sprostowanko ten lakier to w sumie metelic'iem nie jest, poniewaz to jest czarna baza i na to clar z domieszana perla rozowa i do dalo taki fajny efekt. Co to kurzu to jest na lakierze a nie pod. :P

 

Według mnie kółeczka pasują idealnie 

 

Zastanawiam sie jeszcze nad felgami z r34 tez fajnie wygladaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A wiec tak wnetrze prawie skonczone. Zostalo jeszcze tylko pare poprawek. Co do felg to padl wybor na te ze Skyline R34 jakos tak bardzo do mnie przemawialy :P:P fotki:

Silnik:

pb040066.jpg

Z mlodsza siostra Z. :P

pb040067.jpg

Felgi:

pb040068.jpg

pb040069.jpg

Srodek(wiem ze jest pare rzeczy do poprawienia, sie zrobi:P):

pb040070.jpg

pb040071.jpg

 

Kolorystyka wnetrza jest inna niz zakladal producent. Chcialem cos innego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze felgi lepsze, w stu procentach

 

A sama trzy-setka prezentuje się konkretnie . Za to

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pomyslalem ze jezeli srodek jest czarno czerwony to moze felgi tez takie zrobie co o tym sadziciie?? Mi sie osobiscie chyba berdziej widza felgi z R34. No i kasta sie zaczela polerowac

 

pb050074.jpg

pb050075.jpg

pb050076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo kolego... Powaliło mnie na kolana

Lakier... rewelka Tam no.. można sie kłócić, że parę elementów jest zalanych, ale efekt końcowy... Myślę, że można wybaczyć hehe

Co do felunku... Ostatnia opcja jak najbardziej trafiona w moje gusta Według mnie najbardziej pasują do autka Ale wiadomo to rzecz gustu i zrobisz jak Tobie się będzie podobało

Nieźle nieźle, oby tak dalej iwo:

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie radzę zostawiać na dłużej kasty z pastą, bo później ani jej nie zmyjesz, ani nie spolerujesz dobrze i w szczelinach i liniach podziału wszędzie będziesz miał pastę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym polerujesz ?

 

Poleruje pastami samochodowymi firmy APR najpierw P-01 potem P-06 potem mleczkiem P-10 a na koncu Tamiya Finish:) troche sie trzeba na machac ale efekt jest zadowalajacy:)

 

 

A teraz maly aktual. Kasta sie konczy robic tylko nie mam pomyslu co zrobic z tymi migaczami na blotnikach. Mam tez problem z tylnim swiatlem nie umiem sobie poradzic z pomalowanem go ;/ Dzisiaj nabylem troszke dwie rurki z nierdzewki i sie wziolem za wydech. Narazie przymiarka na sucho pozniej bedzie malowanko a koncowki dostana troche cieni .

 

pb060083.jpg

pb090091.jpg

pb090089.jpg

pb090084.jpg

pb090086.jpg

pb090085.jpg

pb090087.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.