Skocz do zawartości

[OPEN] AJ MODEL PZL W-3 TOPR


grzesiek83

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich na obejrzenie galerii wykonanego przeze mnie modelu Sokoła w barwach Topr-u. Zestaw jaki jest każdy wie. Próbowałem go wykonać wykorzystując drzwi z blach Part-a oraz własną twórczość. Wyszło jak wyszło. Na pewno model posiada wiele błędów, tak merytorycznych jak i technicznych. Jak z czasem polepsze swój warsztat, to może znów sięgnę po ten model, chyba że któryś z producentów wypuści na rynek nowy, składalny model tego pięknego śmigłowca. Na początek galerii zdjęcia Sokoła, które udało mi się wykonać podczas moich wędrówek po górach. Pierwsze dwa wykonane 28 sierpnia 2008 roku z okolic Czrnego Stawu:

104_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

103_W-3%252520TOPR.jpg

A te wykonane 14 sierpnia 2011 roku podczas wejścia na Kasprowy Wierch:

105_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

A tera zapraszam na zdjęcia modelu:

107_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

108_W-3%252520TOPR.jpg

106_W-3%252520TOPR.jpg

110_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

109_W-3%252520TOPR.jpg

111_W-3%252520TOPR.jpg

113_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

114_W-3%252520TOPR.jpg

115_W-3%252520TOPR.jpg

112_W-3%252520TOPR.jpg

116_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

118_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

117_W-3%252520TOPR.jpg

121_W-3%252520TOPR.jpg[/url]

119_W-3%252520TOPR.jpg

120_W-3%252520TOPR.jpg

 

Na koniec chciałbym podziękować organizatorom za danie mi możliwości wzięcia udziału w tym konkursie, wszystkim którzy śledzili mój warsztat i szczególnie mojej żonie za dużo cierpliwości gdy wykonywałem ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenie pozytywne,gratulacje ukończenia tego gniotka na całkiem przyzwoitym poziomie,jedyne co mi sie nie podoba to oszklenie /dlatego sam zwlekam z zakupem tego AJota/ i fotki w większości nie ostre,masz jeszcze kilka godzin zrób jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Po pierwsze oszklenie, po drugie wspominane w warsztacie uchwyty, po trzecie kratownice, a po czwarte drobne zgrzyty w malowaniu. Te elementy negatywnie odbiły się na ostatecznym wyglądzie modelu, jednakże podobnie jak reszcie uczestników konkursu należą Ci się ogromne brawa za to, że w ogóle podjąłeś się wykonania modelu z tak niedoskonałego zestawu i to w klasie Open.

 

Dałeś spory popis cierpliwości i hartu ducha. Gratuluję Ci i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wrócisz do tego tematu. Mnie by chyba nie starczyło odwagi i nerwów

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba

Następnym razem proponuję wypieprzyć wszystkie kleje które są produkowane i dedykowane do oszklenia - to jest dziadostwo i głupota producentów . Próbowałem tyle dedykowanych specyfików - jeden nitkuje , drugi robi gluty , kolejny nie trzyma dostatecznie mocno itp... Najlepszy jest CA - jak coś się spaprze , wystarczy przemyć debonderem , można nałożyć Sido i jest pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.