Skocz do zawartości

Co za upał! No dajcie odpocząć !!!-Bliski Wschód 1:35 [066]


Locker's Workshop

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria Konkurs Lato 2016

Model zakwalifikowany do:

Klasa 5 - Dioramy

Specjalna 1 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

Specjalna 2 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 5 - najlepsza praca w klasach 1,2,3,4,5 zbudowana w oparciu o modelu Tamiya

Warsztat TUTAJ

 

Galeria Końcowa - Co za upał! No dajcie odpocząć !!!! - Bliski Wschód, 1:35

_____________________________________________________________________________________________________

Diorama ukończona, choć niestety nie zdążyłem dodać kilku elementów a wiele rzeczy z powodu pośpiechu wygląda jak wygląda.

Jednak proszę o docenienie moich starań i łaskawe podejście do oceny

_____________________________________________________________________________________________________

Diorama powstała na bazie modelu "MERKAVA" Tamiya 1:35, poza modelem wszystko łącznie z figurkami zostało zrobione od podstaw, co można zobaczyć w wątku warsztatowym: http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=222&t=54109

A tak to się prezentuje!

GXjT2dm.jpg

 

gybBwez.jpg

 

bQbv93z.jpg

 

A8Rp5q3.jpg

DETALE

RTrsBgb.jpg

 

fRlVOit.jpg

 

NaTsip5.jpg

 

wVcN1d9.jpg

 

e7tzdtG.jpg

 

sQZxMbW.jpg

 

XHmniLf.jpg

 

6tlXFeK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
bardzo ładna praca.

Zwłaszcza ,że sam lepiłeś figurki!

Ułamka brakowało i byś zajął 1miejsce

Gratuluję!

Również gratuluję bardzo wysokiej lokaty, a Twoja diorama bardzo mi się podobała pod względem technicznym jak i samej historii. Pierwszy raz brałem udział w konkursie i nie wiedziałem czego się spodziewać, i powiem szczerze że byłem zaskoczony wysokim poziomem prac jak i minimalnymi różnicami w ocenie. Jeśli chodzi o nagrody to trzecie miejsce o wiele bardziej mi pasowało niż I lub II hehe

Bez konkursu pewnie nie zrobił bym tej dioramy przez rok a chodziła mi podobna po głowie juz od dawna. Jeśli odbędzie się konkurs zimowy to pomysł też już mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wszystkim dziękuję za dobre słowa, nie spodziewałem się aż tak dobrego odbioru mojej pracy

Wkrótce pokażę wersję poprawioną bez pośpiechu, mam nadzieję że poprawki również się spodobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.