Skocz do zawartości

C.d.modeli z cyklu "coby bylo gdyby..." [SF]


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem to już bardzo głęboka fikcja z tytułowego cyklu.

A bohaterami tej foto galerii są P-51 iP-40b przemalowane na kolory obowiązujące w WP z tym że P-51 nosi całkiem nowy doświadczalny kamuflaż . Patrząc na to jednak z innej strony to tak po prawdzie te fikcje w jakiś sposób po 70 latach sę urealniły To znaczy zakupiliśmy z USA F-16 (taki współlczesny MUSTANG P-51 )

No a co do modeli to są to samoloty w 1:48 P-40 Trumpeter P-51 Tamyia

A..jeszcze jedno ..modele są celowo wykonane jako czysciutkie niczym prosto z fabryki,Takie trochę książkowe , no ale w tym fikcyjnym malowaniu jest to calkiem na miejscu.

P8190184.jpg

P8190185.jpg

P8190186.jpg

P8190187.jpg

P8190188.jpg

P8190189.jpg

P8190190.jpg

P8190191.jpg

P8190192.jpg

P8190193.jpg

P8190194.jpg

P8190195.jpg

P8190196.jpg

P8190197.jpg

Mala errata do fotek.

W pośpiech w klejeniu i robieniu zdjeć zapomnialem

wstawic uzbrojenia ,co tez teraz uczynilem i

A tu dowód

P8190198.jpg

P8190199.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzę ma za dużo kasy.... ;)

Skoro już taki s-f to trzeba było poprzestać na tym Severskym, którego tez zrobiłeś, bo to juz prędzej. Ale Mustang, P-40? Skąd? Poza tym żywcem zerżnięte kalki z Dudwałowskiej jedenastki nie robią dobrego wrażenia, bo widać skąd brałeś kalki...

Kolega sądzi, że wtedy nasz przemysł nie byłby już w stanie produkować odpowiednich mysliwców, żeby trzeba było ratować się P-51? Oj nieładnie... ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem robienia modeli „s-f” od czasu do czasu.

 

Obydwa modele bardzo mnie się podobają, tym bardziej, że i ich wykonanie jest mistrzowskie (eh, jak wy te czyste szybki robicie?). No i oczywiście drzewko!. Jak kiedyś niechcący zrobisz zdjęcie bez drzewka to grożą Ci poważnie konsekwencje

 

PS. RH - Jak nas będą banować za igranie ze świętościami to przynajmniej razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem fanem robienia modeli „s-f” od czasu do czasu.

 

Obydwa modele bardzo mnie się podobają, tym bardziej, że i ich wykonanie jest mistrzowskie (eh, jak wy te czyste szybki robicie?). No i oczywiście drzewko!. Jak kiedyś niechcący zrobisz zdjęcie bez drzewka to grożą Ci poważnie konsekwencje

 

PS. RH - Jak nas będą banować za igranie ze świętościami to przynajmniej razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. RH - Jak nas będą banować za igranie ze świętościami to przynajmniej razem.
Bany nie grożą, o ile w miarę merytorycznie i bez obelg będziecie się wypowiadać. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i interesująca alternatywa dla "klasyki" modelarskiej.

 

Warsztat tradycyjnie perfekt (pozazdrościć, oj pozazdrościć).

 

Ale P-40 w tym kammo jakoś nie specjalnie mi "leży", może gdyby była z jakimś dodatkiem jak Mustang... Ciekaw jestem kiedy w ramach tej serii "machniesz" coś dużego - takiego Liberatora, albo B-17...

 

pzdr.

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna i interesująca alternatywa dla "klasyki" modelarskiej.

 

Warsztat tradycyjnie perfekt (pozazdrościć, oj pozazdrościć).

 

Ale P-40 w tym kammo jakoś nie specjalnie mi "leży", może gdyby była z jakimś dodatkiem jak Mustang... Ciekaw jestem kiedy w ramach tej serii "machniesz" coś dużego - takiego Liberatora, albo B-17...

 

pzdr.

Hubert

Ciekawy pomysl .. może kiedyś ...zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.