Skocz do zawartości

Su-17M4 Fitter K MASTERCRAFT


Twombly

Rekomendowane odpowiedzi

jest to mój 3 model poswięciłem na niego półtora miesiąca model był malowany aerografem (pierwszy raz malowałem aerografem). Kalki się rozleciały gdy lakierowałem dlatego jest bez ....:( dodałem też cos od siebie jak kabina. Pierwszy raz zastosowałem preshading i washing w sumie to do dopiero poznaje tajniki i metody więc sporo rzeczy robiłem 1 raz zapraszam do komentowania:) sryy za sii i cii cos z klawiaturą mam..

 

830f67afefa7376amed.jpg

8f10a4da3289ef2cmed.jpg

1490d95c120fcb66med.jpg

1edb98a480b47429med.jpg

70f5f4f6ce965ff9med.jpg

0a5404537ef82ba8med.jpg

8f990d3eb300a0d9med.jpg

0450829bf46cf8eamed.jpg

632bf4221514c2c0med.jpg

df5d2cdc135fdee6med.jpg

22263b78862bd4c1med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, to nic osobistego.

Myślałeś kiedyś o zmianie hobby?

Nie od razu Rzym zbudowali, każdy uczy się na swoich błędach. Każdy nowy model jest lepszy od poprzedniego. Nie widzę powodu dla którego powinieneś tak to komentować. Model nie jest idealny czy super wykonany, ale zapewne pokazany po to aby sie o nim wypowiedzieć, nauczyc i wyciągnac wnioski przed kolejnym. Wyluzuj.

 

Co do modelu, popracuj trochę nad malowaniem (ja tez tego idealnie nie robię) i nad czystością klejenia, preshading i wash zostaw sobie na koniec. Widziałem sporo modeli na tym forum i powiem że nie jest fatalnie, mogłoby byc lepiej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ci powiem że jak na 3ci model to jest całkiem OK, i powiem jeszcze jedno - mi się ten kamuflaż podoba, czym maskowałeś? ja po wielu latach klejenia zacząłem malować, a o bajerach typu cieniowanie czy brudzenie dowiedziałem się w ost czasie, jak ci ktoś pisze żebyś zmienił hobby to to OLEJ!! to hobby jak każde inne ma sprawiać frajde, i po opisie i samym modelu widze że cie to wciąga pamiętaj - modele robimy dla siebie, dla własnej satysfakcji!! a nie na pożywke różnym malkontentom na necie... także nie jest źle ale jest nad czym pracować - czekam na nast. twoje modele

p.s. kalki mastercrafta mają to do siebie że nie są typu friendly-user... wręcz przeciwnie... także nie ma się czym przejmować, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo własnie - kolego D A W I D - a mógłbyś podać aktualną stronę / email do Mastercrafta?? bo www.mastercraft.com.pl nie działa a na maila mastercraft@com.pl (oba wzięte z pudełka) od razu dostaje maila zwrotnego że nie można dostarczyć bo brak adresu, serwera itd... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maskowanie robiłem masą mocującą można ją kupić w sklepach z artykułami biurowymi kolejny model trzeba psiknąć matem ale aero się zepsuł .. nie wiedziałem jakiej firmy jest ani nic pisałem o tym w jak to zrobić i jak pokazać nie ważne już wiem ... ale ktoś był tak miły że usuną ten temat ;/;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.