Skocz do zawartości

MiG-21bis Zvezda 1/72


GrzechuG

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładny, jak sobie spojrzę na mojego 21 - to chyba go zaraz porąbie

I taki elegancko czysty. Super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny, sporo mamy bisów ze Zviezdy na forum

To mnie dziwi, bo przecież Zvezda wydała niczemu nie ustępujący mu zestaw PFM i tych jak na lekarstwo na forach... I dużo możliwości malowania, ładne s-ty z 62 PLM, nie mówię już o 2 PLM , LED itp tid...

ale dobrego nigdy dość.

...właśnie, ja się znów rozpisałem, a właściwe zostawiam na koniec

model jak ta lala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dziękuję za przychylne opinie i cieszę się że model się spodobał.

Teraz czekam na Miga-29, blaszki zewnętrzne i wewnętrzne oraz kalki.

Chciałbym zrobić go w starym malowaniu. Kamo zielono brązowe z białym pasem na ogonie.

I tu moja prośba do was. Poratujcie zdjęciami tego Miga. Numer boczny nie gra roli. Poza tym gdzieś widziałem zdjęcie wspólnego lotu polskich Migów 21, 23, 29, jakby ktoś je gdzieś miał...

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda i podstawka nieźle się prezentuje.

I dużo możliwości malowania, ładne s-ty z 62 PLM, nie mówię już o 2 PLM , LED itp tid...
Hmmm, z tymi malowaniami to szału wielkiego nie ma, różnice praktycznie ograniczają w malowanych godełkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne malowanie PFM-Naszego ? Może być np. to i dodatkowo w netypowej konfiguracji uzbrojenia ;

pr200401022.th.jpg

Nie jest taki zły ,i jescze te okolicznościowe malowanie. No i najważniejsza sprawa -9494 bardzo ładny.Naprawdę jest na czym oko zawiesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne malowanie PFM-Naszego ? Może być np. to i dodatkowo w netypowej konfiguracji uzbrojenia ;

pr200401022.th.jpg

Nie jest taki zły ,i jescze te okolicznościowe malowanie.

Nie no, Babcia nie przesadzaj toż to zwyklak aluminiowy tylko że ma parę okazjonalnych napisów i godło. Co do konfiguracji to fakt fajna gondola + 4 R3.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

young-pokaż mi fajne malowanie PFM-a ( naszego).

A choćby i to okazjonalne z Krzesin, nie wystarczy?

Hmmm, z tymi malowaniami to szału wielkiego nie ma, różnice praktycznie ograniczają w malowanych godełkach

A czym wg. was różni się malowanie jednego 9494 od kolejnego 9494 (bez urazy dla GrzechuG )? Ja wiem, czasem pojawi się jakiś z 34 PLM, ale zaznaczam znów srebrny

Więc może warto?

Ale to tak do przemyślenia już, znów zrobił się nam offtop w wątku o ołówku

Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patyk -w tamtych latach ,większośc s-tów była srebrno -aluminowa,przynajmniej 21. Więc chyba ten Poznanski PFM i z napisem ,i ze złotym pasem i z Krukami,chyba się jednak wyróznia ,plus ten Monsun i gondola.Jak na jeden PFM to bardzo dużo.

Pozdrawiam i naprawdę nikomu nic nie narzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.