Skocz do zawartości

Su-27 Kitech :) 1:48


p_bladek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czytając to forum i słysząc opinie o firmie Kitech postanowiłem się szarpnać na ich "produkt" za całe 24pln z przesyłką. Zdaję sobie sprawę że pewnie jest masa błędów merytorycznych ale licze że mi to wytkniecie Kamo robione z reki Aero. Model oprócz sporej ilości nadlewek nie składał sie tak źle. Kalki natomiast to koszmar nakładały sie jak cerata i trudno je ruszyć Set i Sol-em. Nie jestem ekspertem lotnictwa naszych wschodnich sąsiadów, ale udałomi sie wystrugać coś takiego.

 

PA190027-1.jpg

 

PA190028-1.jpg

 

PA190029-1.jpg

 

PA190030.jpg

 

PA190031-1.jpg

 

PA190032-1.jpg

 

PA190033-1.jpg

 

PA190034-1.jpg

 

PA190035-1.jpg

 

PA190036.jpg

 

PA190037.jpg

 

PA190039.jpg

 

PA190040-1.jpg

 

PA190041-1.jpg

 

Prosze o uwagi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uważałem sie za dobrego modelarza poprostu dał sie złożyć, a właśnie od Kolegi liczyłem na spore słowo krytyki jeśli chodzi o Su-27, ale jeśli jest w miare nieźle to sie ciesze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O firmie Kitech słyszałem same złe rzeczy, chociaż nie miałem z nią do czynienia. Tak więc wyjścia są dwa: albo wszystko to kłamstwo i Kitech robi całkiem zgrabne modele, albo firma Kitech powinna Ci dać nagrodę za to, co zrobiłeś z jej produktem

Gratuluję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze trzecie wyjście - p_bladek jest dobry w Photoshopie

Czy mi się wydaje, czy przednia goleń podwozia jest niedomalowana w dolnej części? I chyba pobrudziłeś białą farbą oponę... również osłona powinna być w kolorze niebieskim.

Chyba za daleko pojechałeś z malowaniem na grzbiecie i zapyliłeś silniki.

I dobrze jest obejrzeć fotki oryginału zanim się zrobi model

day_02_09.jpg

day_02_11.jpg

day_02_19.jpg

day_02_41.jpg

day_02_53.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy przednia goleń podwozia jest niedomalowana w dolnej części? I chyba pobrudziłeś białą farbą oponę... również osłona powinna być w kolorze niebieskim.

Chyba za daleko pojechałeś z malowaniem na grzbiecie i zapyliłeś silniki.

Goleń jest domalowana, natomiast oponke sprawdziłem i Kolega ma niestety racje, tyle że to nie farba a odrapana farba. Koło jest ruchome i obudowa przetarła farbe - poprawię to. Wg. Malowania Kitecha (którego nie ma bo instrukcja nie dała rady z odcieniami szarości - zapożczyłem z instrukcji Academy którą podprowadziłem z moje-hobby.pl ) osłona goleni jest w kolorze szarym, a także jest kamo na górnych powierzchniach samolotu. Silniki zapyliłem z przyzwyczajenia do modeli US NAVY . Dziekuje za konstruktywne uwagi. Co wiedza to wiedza.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po fotkach NEXUSa to widze ze model ma mało wspólnego z orginałem...Gdybym ich nie widzial- to model sprawia pozytywne wrazenie. bardzo czyste wykonanie tylko reflektory na golaniach mozna by zrobic jakies ładniejsze bo przeciez nie sa takie małe.pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po fotkach NEXUSa to widze ze model ma mało wspólnego z orginałem...Gdybym ich nie widzial- to model sprawia pozytywne wrazenie
ehh... powiem szczerze że zaufałem instrukcji a jak to model kitecha instrukcja też okazała się do d...... cóż tak już zostanie. Model był raczej robiony eksperymentalnie bo normalnie w US Navy siędzę po II wojnie światowej. Spodziewałem sie krytyki gdyż wiem że na forum jest sporo zwolenników lotnictwa wschodniego i Polskiego. Dziękuje mimo to za pozytywne opinie. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.