Skocz do zawartości

Bf- 108 Taifun Eduard 1/48


METYS

Rekomendowane odpowiedzi

Galeria że tak powiem wstępna, jeszcze czeka mnie brudzenie pigmentami i podstawka, ale to w niedalekiej przyszłości.

Co do samego modelu i jego jakości wykonania, to niestety nie stoi on na najwyższym poziomie, ale nie ma co marudzić w końcu zawsze mogło być gorzej. Świadom jestem wielu błędów jakie popełniłem, jednym z najważniejszych jest to iż jeśli chcesz traktować model "błyskiem" to niech to będzie tylko i wyłącznie Sido a nie jakieś inne wynalazki.

Panowie a teraz można się wyżywać , każdą merytoryczną krytykę przyjmę z pokorą i obiecuję poprawę przy kolejnych produkcjach.

HPIM6869.jpg

HPIM6880.jpg

HPIM6881.jpg

HPIM6882.jpg

HPIM6875.jpg

HPIM6872.jpg

HPIM6874.jpg

HPIM6873.jpg

HPIM6876.jpg

HPIM6866.jpg

HPIM6871.jpg

HPIM6868.jpg

HPIM6867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami kabinka wygląda na za dużą, poszarpane ramki , brak widoku spodu modelu

I to co dopiero teraz zobaczyłem, a jest największym bykiem:

brak charakterystycznego szwu na kadłubie

ME108_%288%29_fs.jpg

Through%20the%20smoke%20-%20Nord%201002%20Pingouin%20II%20%27Me108%27%20G-ETME%20Shoreham%202006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Momentami kabinka wygląda na za dużą, poszarpane ramki , brak widoku spodu modelu

I to co dopiero teraz zobaczyłem, a jest największym bykiem:

brak charakterystycznego szwu na kadłubie

 

Ona nie wygląda, ona jest za duża, ale o tym było w wątku warsztatowym, niestety wszelkie możliwości zniwelowania tego znikły wraz z jej pęknięciem. Zrobiła się strasznie krucha i przy każdej próbie majstrowania miałem wrażenie że znowu się rozleci. Ramki, no cóż tak się porobiło przy ściąganiu masek, ale to akurat się zdarza. Spodu nie robiłem bo wyszedł masakrycznie, poza tym stanie na podstawce do której będzie przymocowany więc i tak go nie będzie zbytnio widać.

A co do szwu, to na gorze kadłuba jest on tak delikatny że w modelu musiałbym go chyba włosem rzeźbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh co do tego szwu to ja też mam tak samo jak u ciebie więc czym się tutaj przejmować ;p Modelik bardzo ładnie ci wyszedł co prawda poszycie* kabinki jest strasznie nierównomierne ale poza tym jest ok pokaż go jeszcze od spodu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Twój Taifun kolego Metys wygląda całkiem do rzeczy. Bardzo podoba mi się kamuflaż, jednakże ten połysk nie za bardzo pasuje mi do warunków pustynnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.