Skocz do zawartości

"Latający ołowek" Do-17 Z 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny model ,tym razem cos dla sympatyków niemieckich konstrukcji z II wś

Model w malowaniu 1 Staffel,1 Gruppe KG 76 z polowy 1940

Wypraski z Classic Airframes W zestawie znajdują sie elementy żywiczne wnętrza kabiny ,przedzialu bombowego.oraz silniki.

P2180500.jpg

P2180501.jpg

P2180502.jpg

P2180503.jpg

P2180504.jpg

P2180505.jpg

P2180506.jpg

P2180507.jpg

P2180508.jpg

P2180510.jpg

P2180511.jpg

P2180512.jpg

P2180513.jpg

P2180514.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na te fotki w cieniu to pomyślałem , ze to 74/75 ale potem wyszło słońce i widzę stary dobry 70/71... a model baaaardzo przyjemny, bardzo mi się podoba to delikatne styranie bo nie lubię samolotów jak czołgi po manewrach w błocie. Szkoda , ze go nigdy nie zrobię bo za duży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spojrzałem na te fotki w cieniu to pomyślałem , ze to 74/75 ale potem wyszło słońce i widzę stary dobry 70/71... a model baaaardzo przyjemny, bardzo mi się podoba to delikatne styranie bo nie lubię samolotów jak czołgi po manewrach w błocie. Szkoda , ze go nigdy nie zrobię bo za duży...

rozp.37cm dł.33cm to nie jest tak duzo.A prawda jest taka że to jest chyba najlepiej odtworzony model w tej skali przez tą firme . Bo inne to raczej sa Dorniero podobne i bardzo ubogie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna piękna maszyna z wytwórni płatowców RH&RH. Ledwo zaznaczone przybrudzenia są zauważalne i dają odpowiednie wrażenie eksploatowanego samolotu a nie nówki sztuki. Dla mnie świetna maszynka, gratuluję Jedynie owiewka kabiny pilota wydaje się być za szeroka w stosunku do kadłuba, chyba, że tam jest zapuszczony czarny i daje taki efekt na zdjęciach.

Pozdro Jarek.

PS. Wykorzystałem Twój pomysł na "kuchenną podstawkę"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna piękna maszyna z wytwórni płatowców RH&RH. Ledwo zaznaczone przybrudzenia są zauważalne i dają odpowiednie wrażenie eksploatowanego samolotu a nie nówki sztuki. Dla mnie świetna maszynka, gratuluję Jedynie owiewka kabiny pilota wydaje się być za szeroka w stosunku do kadłuba, chyba, że tam jest zapuszczony czarny i daje taki efekt na zdjęciach.

Pozdro Jarek.

PS. Wykorzystałem Twój pomysł na "kuchenną podstawkę"

Dzieki! Model jest przewidziany na rozkrusz ,bo mam ochote za niego kupić jakąś bojową maszyne RC zresztą drugą z kolei

http://pfmrc.phorum.pl/viewtopic.php?f=13&t=41

 

http://www.forum.modelarstwo.org.pl/viewtopic.php?t=41920

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze te fotki, które nam tu pokazałeś są dużo lepsze niż te które wrzuciłeś w aukcję. Będę ją obserwował i trzymał za Ciebie kciuki

PS. A wracając do wielkości to w półkę ledwie by mi wszedł, nawet z tego powodu pozbyłem się większości dwusilnikowców z poczekalni (np Łosia czy Mitchela) - mogę sobie pozwolić co najwyżej na Ta-154 lub Ki-46 a i to z bólem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze te fotki, które nam tu pokazałeś są dużo lepsze niż te które wrzuciłeś w aukcję. Będę ją obserwował i trzymał za Ciebie kciuki

PS. A wracając do wielkości to w półkę ledwie by mi wszedł, nawet z tego powodu pozbyłem się większości dwusilnikowców z poczekalni (np Łosia czy Mitchela) - mogę sobie pozwolić co najwyżej na Ta-154 lub Ki-46 a i to z bólem

Myślę że Ta-154 jest podobnych gabarytów co D0-17

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.