Skocz do zawartości

MS "L" Eduard 1:48


RH

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nowa sesja zdjęciowa sędziwego modelu Morane Salnier Ms L

Model w ciekawej konfiguracji skrzydła typu "parasol" .A ze swojej strony mala dygresja "jak oni na czymś takim mogli latac " Model z pierwszej seri Eduarda z bogata blaszką i silnikiem z białego metalu.Jak mi wiadomo to teraz rarytas i "bialy kruk"

bo raczej go nie wznowili

P5270295.jpg

P5270293.jpg

P5270292.jpg

P5270291.jpg

P5270289.jpg

P5270288.jpg

P5270287.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jak oni na czymś takim mogli latac "

Normalnie, gaz do dechy i wio! Tę konstrukcję można by opisać tak; skrzynia, z przodu przyczepiony silnik, z tyłu stery, od góry deska usztywniona sznurkiem.

Model ciekawy i na Twoim poziomie, czyli podpatrywać i się uczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, gaz do dechy i wio! Tę konstrukcję można by opisać tak; skrzynia, z przodu przyczepiony silnik, z tyłu stery

 

Całkiem ja Dzbanek z tą różnicą, że tam był ogromny silnik! :P

 

Swoją drogą podziwiam Twoje prace, a także częstotliwość ich wykonywania.

Wiem, że nie prowadzisz statystyk, ale mógłbyś w przybliżeniu podać ile czasu zajmuje Ci wykonanie modelu na takim poziomie i jaką masz "moc wytwórczą" miesięcznie, rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, gaz do dechy i wio! Tę konstrukcję można by opisać tak; skrzynia, z przodu przyczepiony silnik, z tyłu stery

 

Całkiem ja Dzbanek z tą różnicą, że tam był ogromny silnik! :P

 

Swoją drogą podziwiam Twoje prace, a także częstotliwość ich wykonywania.

Wiem, że nie prowadzisz statystyk, ale mógłbyś w przybliżeniu podać ile czasu zajmuje Ci wykonanie modelu na takim poziomie i jaką masz "moc wytwórczą" miesięcznie, rocznie

 

Bez przesady te modele były klejone jakiś czas temu A teraz je wygrzebałem z półki i zrobiłem nową sesje .Bo stare zdjęcia były jeszcze robione zwykłym aparatem ,A takie fotki na papierze to źle wyglądają po skanowaniu. Zresztą dawna robotę widać w wykonaniu .to byl początek przygody z szmaciakami .Malowanie jeszcze Humbrollami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to początek przygody w wykonywaniu tych modeli i osiągają na allegro takie ceny to co będzie jak wystawisz modele do sprzedaży z aktualnej produkcji

Sprzedałem go bo uważam że co jakiś czas należy przewietrzyć pólki

niech innych nacieszy tez ten model. A cena to już nie mój wymysł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie rozumiem czemu edek odpuścił takie perełki. To samo jest w mojej skali - 1:72. Dzisiaj cufalem trafiłem na alledrogo eduardowskiego eindeckera profipack w 1:72. z przesyłką 32 zł - do tej pory szczęściu nie wierzę. Poluję jeszcze na kilka rarytasów z tej stajni w czarnych pudełkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.