Skocz do zawartości

F-86 MiG Mad Marine 1:72


Darth_hobbit

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaach!

No bo trzeba było od razu pisać, że oczekujesz tylko ochów i achów

 

Świetny model! Niesamowicie wyciągnąłeś ten kiepski zestaw ............. (podać producenta)!

Elegancko położone kalki, a w dodatku świetnie się położyły w liniach podziału. No i wykończenie! Te smaczki! Świetnie odtworzone wycieki paliwa i smarów, przybrudzone opony, wycieki płynów, osmolenia km-ów. Mało tego! Metalizer idealnie położony! Praktycznie jak oryginał!

 

I nie przejmuj się tymi malkontentami! Prawdziwy Sabre też miał szew na grzbiecie i w dyszy wylotowej oraz pleksiglasowy, niemalowany wiatrochron! Poważnie! Wszystko jest na zdjęciach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polską mentalność" to Ty masz. Koledzy nic złego Ci nie napisali, a raczej to co stwierdzić może każdy na pierwszy rzut oka. Jak masz jakiś kompleks bycia Polakiem to obecny świat oferuje Ci możliwość łatwego zmienienie miejsca zamieszkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaach!

No bo trzeba było od razu pisać, że oczekujesz tylko ochów i achów

 

Świetny model! Niesamowicie wyciągnąłeś ten kiepski zestaw ............. (podać producenta)!

Elegancko położone kalki, a w dodatku świetnie się położyły w liniach podziału. No i wykończenie! Te smaczki! Świetnie odtworzone wycieki paliwa i smarów, przybrudzone opony, wycieki płynów, osmolenia km-ów. Mało tego! Metalizer idealnie położony! Praktycznie jak oryginał!

 

I nie przejmuj się tymi malkontentami! Prawdziwy Sabre też miał szew na grzbiecie i w dyszy wylotowej oraz pleksiglasowy, niemalowany wiatrochron! Poważnie! Wszystko jest na zdjęciach!

 

JA TEŻ CHCE POCHWAŁĘ

Jesteście nieludzcy

 

...ale uważajcie sobie, bo Pan Darth_hobbit jak się poczuje dotknięty,

potrafi polecieć niezłymi epitetami (moja szanowna rodzicielka na własnej godności to odczuła)

i będziecie się musieli wstydzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem wprost. Długo obserwuje fora, głownie te nasze rodzime i jedno co widzę tworzące się grupki wzajemne wchodzące sobie w mniej szlachetną część pleców. Na każdym forach jest kilku naprawdę dobrych modelarzy.

Jeśli ktoś z kimś nie trzyma i się wychyla zostaje skrytykowany i zaszczuty.

Taki Solo wielokrotnie atakował słownie innych użytkowników plując na nich i dostawał co najwyżej krótkie urlopy. Pokazywał też swój rusofobizm i też był ok oraz homofobię i jakoś nikt nie miał nic naprzeciw !

Mam taką zasadę: skoro kogoś krytykujesz to zrób taki sam model i pokaż co umiesz ! Tłumaczenie nic nie muszę oznacza, że krytykant nic nie umie.

To była moja pierwsza dłuższa i ostatnia wypowiedź. Swoje modelarstwo zatrzymam dla siebie i bliskich mi osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.