Jump to content

Mitrandir

Members
 • Content Count

  1,567
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Everything posted by Mitrandir

 1. Ależ ja o tym dobrze wiem... Uśmiałem się w 2014 jak usłyszałem na konkursie w Bytomiu, że mam zbytnią tendencję do brudzenia modeli... I śmigłowce się nie brudzą Wziąłem sobie to do serca, a po czterech latach było już znacznie lepiej... ...Nauczyłem się brudzić modele...
 2. Wreszcie ktoś na tym forum mówi z sensem...
 3. Jakoś tak oszczędnie i spolegliwie... jak na Ciebie Sebastianie
 4. No dobra.. nie ma co odwlekać, sam się model nie upier...dzi ...Choć muszę przyznać, że cykora mam jak cholera... od 3 godzin próbuje rozkminić jak to zrobić. Chyba mam pomysła ...więc czadu !!!
 5. Bo są piękne... bezkompromisowe ...Jak modelarstwo Tomaszka
 6. U mnie jeszcze nie ma potrzeby Rewitalizacji... mój najstarszy ma 5 lat Na imprezy zabieram nowe... a nie "odgrzewane kotlety"
 7. Fajny taki wątek "samograj" ... nawet na pytania nie trzeba odpowiadać... zaraz ktoś udzieli informacji Gdybym potem miał gdzie trzymać to do kolekcji by się przydał... Już dwa razy się zastanawiałem nad zakupem... ehhh A z tą "akcją reaktywacją" to niezły temat... mam kilku "emerytów"
 8. Dziękuje, dziękuje 😁... ...160 stencils after Italeri bardzo po macoszemu potraktowała temat, więc nie pozostało nic innego, jak skompletować brakujące oznaczenia. 😁 Trzy dni i 8 kompletów kalkomani później wyglada to tak.
 9. Musisz w takim razie rękę wymienić
 10. Te rysiki również widziałem w wersji do prowadzenia linii równoległych, jak i skośnych... od dawna się nad nimi zastanawiam.
 11. Niestety wnioskuję, że jest to twój pierwszy bój z helikopterami, więc pozwolę sobie na wklejenie i tu informacji którą do ciebie wysłałem.. Bardziej w celu przestrogi niż mądrzenia się. Wybór modelu słuszny, ale uważam, że o ile nie chcesz go pomalować aero, to możesz nie uzyskać pożądanego przez siebie efektu.... To jest bardzo wymagający model, i szkoda by było, gdybyś się zniechęcił przez to do śmigłowców ... Zupełnie inna sprawa to farby. Wnętrze to RAL 9010 ale główne kolory, żółty i antracyt dorobił specjalnie Bilmodel. Jak robiłem z kol. Gemem ten Wiatrak. (dziękuję raz jeszcze Tomaszu za farby ) Niestety to nie są farby pod pędzel. Masz w Hataki ofercie bodajże zestaw do LPR. ( niestety również nie wiem czy one nie są do aero). Jakbyś doszedł do wniosku, że nie podoba ci się to jak pomalowałeś model, to oszczędź kalki... jest to bardzo rzadki towar. A jeśli dojdziesz do wniosku, że jest ok... to najpierw zabezpiecz kalki jakimś lakierem, żeby ci się nie zrobiło to co u mnie. ... i przestań mi mówić "pan" jestem Grzesiek.
 12. No dobra... pokaż ty mnie to palcem, bo nie bardzo wiem o co chodzi z tą wygiętą żyletką... Może ktoś fotkę podrzucić?
 13. Zmierzę tylko tablice w mi 2 i ci podam 😁 dziękuję
 14. Czy na taką tablicę mogę też liczyć w 1/ 72?
 15. Super I to się nazywa prawidłowa postawa. Zasiadam i paczam
 16. McSushi... czyli amerykański śmigłowiec w japońskim malowaniu Drugi dzień walki z brakującymi kalkomaniami i wygrzebywanie z innych zestawów ... Ehhh italeri
 17. Ale o co chodzi... No... a styrałem się przy tym
 18. Kończ Waść, wstydu oszczędź... Mówię tu o samolotach
 19. Co cię powstrzymuje? U mnie drugi też będzie... kiedyś. Jest tyle ciekawych tematów ino brać i lepić. To jeszcze mała aktualizacja... Italeri trochę po macoszemu podeszło do tematu, i zapomnieli o kalkomaniach na spodzie kadłuba Tak to wygląda teraz.
 20. Komisja....? Bynajmniej ... Harrego Pottera się na oglądałeś ...Strofowaleś... goniłeś do roboty... to tersz masz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.