Skocz do zawartości

F-16C "TIGERS 4060" Academy 1:32


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Krótka prezentacja modelu z którego nie do końca jestem zadowolny jednak model F-16 w polskich barwach trzeba mieć na półce. Niestety w skali 1:32 nie ma modelu który wiernie oddawałby Polskie F-16 a co za tym idzie model wymaga sporo przeróbek.

 

Ja wybrałem do budowy stary model Academy i musiałem pobawić sie nie co z dorabianiem różnych elementów i przerabianiem tych które były zbędne. Do końca przynam nie mam pewności czy jest on kompletnie zgodny z Polskim F-16 tyle co widziałem tyle zrobiłem.

 

Osobiście nie jestem fanem F-16 - mogę nawet śmiało powiedzieć że jest to jeden z tych samolotów do których nie żywię zbytniej sympatji szczególnie w wersji D z garbem, odstającymi uszami i workiem pod brzuchem.

 

 

Wersja C jest w mojej opinii nie co delikatniejsza a co za tym idzie odrobinę ładniejsza.

Wybrałem F-16 z numerem 4060 Tigers choć nie przepadam za Tygrysami ten drobny akcent wydwał mi się dość ciekawy.

Model jak już wspominałem nie jest w mojej opinii nadzwyczaj udany choć może to kwestia mojego podejścia do F-16.

Jeszcze bardziej od modelu nie wyszły mi fotki nie moge dogadać sie z nowym aparatem.

 

IMGP7784_zpsnohcevhx.jpgIMGP7750_zpszcyavlsk.jpgIMGP7749_zpsplxo5cw3.jpgIMGP7725_zps0dtohkjn.jpgIMGP7732_zpsrpr96lo1.jpgIMGP7769_zpspsenaaf1.jpgIMGP7754_zpswiu1yzsj.jpgIMGP7758_zpsqcnbwq3c.jpgIMGP7777_zpsqkoercki.jpgIMGP7782_zpskr6ebl8q.jpg

 

Dla fanów jasnego tła

 

IMGP8284_zpsygcq7wsv.jpgIMGP8311_zpslfi2i8v6.jpgIMGP8320_zpsnb3fxesr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mnie ten model trochę zaskakuje.

Poprawnie sklejony i pomalowany, ale weathering...

Nie rozumiem po co zrobiłeś te osmolenia na liniach nitów, czy przy panelach na komórkach paliwowych.

Wygląda to jakby samolot był pobrudzony węglem, albo pod wpływem temperatury coś mu się od środka poprzepalało.

Domyślam się jaki efekt chciałeś osiągnąć, ale to chyba nie jest to.

Fajnie za to wyszła w środku dysza silnika, to mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.