Skocz do zawartości

Friedrichshafen FF-33L - 1/48 Ardpol


Marwaw

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, byłem ostatnio na Fińskiej i kozły u Rolanda wyglądają inaczej niż u Ciebie. Nie zrobiłeś zgodnie z oryginałem

 

Ale tak poważnie: straszliwie fajnie Ci te szmatopłaty wychodzą! Dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo on miał trochę inne kozły, do robienia podbitki, a nie do garażowania hydroplanu Swoją drogą gdyby tak z partyzanta wytoczył taki samolot przed dom i to w skali 1/1 to bym chyba zawału dostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem, można obijać pałą, zresztą i tak jest pod but

a potem:

(...) model nie jest mój więc nie wypowiadam się "ile"

 

Chwila, pogubilem sie... Czy to swoj model wystawiles do naszej oceny, czy to model kogos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już wyjaśniam, sorry za niezbyt szczęśliwe sformułowanie, rzeczywiście mogłoby sugerować, że odwalam jakieś dziwne manewry. Tak jak Wojtek zaznaczył model kleiłem ja, a jest on podobnie jak moje wcześniejsze szmaciaki własnością Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu, z tym, że Hansę i Albtrosa Muzeum zakupiło, zaś Fricha otrzymaliśmy od sponsora, którym jest producent, czyli Ardpol. Dlatego nie chciałem tak od razu wypowiadać się co do ceny. Ardpolowi z tego miejsca chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować zarówno w imieniu własnym jak i Dyrekcji Muzeum.

W sobotę jadę zawieźć wszystkie modele na Hel i myślę, że od czerwca będzie je można oglądać na ekspozycji poświęconej MDLot.

Pozdrawiam, i jeszcze raz przepraszam za nieświadome wprowadzenie w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle pod but ... wstydziłbyś się Marcin, jak można tak robić modele, wszystko precyzyjnie, ze smakiem, potem nie można się przyczepić. No może jedynie do tego, że jest jak zwykle pod but.

 

Ładny, gratuluję. A wystawę na pewno oblukam na żywca.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak zwykle pod but.

 

He, he, he... przyjęło się

Wszystko jak zwykle jest pod but i lufka za cienka

 

Pewnie, że się przyjęło, kiedyś jak zapomniałem o tym napisać, przywołali mnie do porządku

O tym , że będzie go można oglądać na żywca dawałem do zrozumienia, zresztą jak pisałem również Hansę i Albatrosa, a ponadto wcześniejsze moje wypociny związane z MDLotem czyli Lubliny R-XIII, Nikola A-2 i Heinkla He-111. Nie robiłem z tego szumu i afery no boo...jakoś tak

Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skromny i tyle, a modele wypuszcza zacne ... tyle, że pod but

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uprzejmie zameldować, że od soboty wszystkie trzy modele czyli FF-33L, Hansa i Albatros dołączyły do ekspozycji o MDLocie, którą można oglądać w Muzeum Obrony Wybrzeża w Helu. Jak tam trafić, link w moim podpisie.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia Muzeum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.