Skocz do zawartości

[In-Box] F-16 C/D Night Falcon


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chciał więc proszę

Ja postaram się zrobić z niego Polaka, czy mi sie uda? Nie wiem...

 

Zaczynam opowiadanie:

Dawno, dawno temu około roku 2008 dostałem paczkę od P Listonosza który przylazł o 17:00 późno nie? To się pytam

-Co tak późno?

A listonosz z pogardą

-Przed świętami dłużej robimy!

No nic, podpis, kopa na drogę i wsio!

 

Otwieram paczkę i....

 

Pudło!!!!!

PC160001.JPG

A w środku...

Te części postanowiły nawiać z wyprasek

PC160002.JPG

 

Uzbrojenie i inne dziwadła

PC160003.JPG

 

Kadłub, wypychacze, szkrzydła, wypychacze, kilka stateczników, wypychacze, pseudo fotele a na nich wypychacze

PS. Wspominałem o wypychaczach? Nie?

A to jeszcze wypychacze!

PC160004.JPG

Prawie przezroczyste

oszklenie do wersji C i D a te malutkie to do wersji 1:1000...

PC160005.JPG

 

Kalki, te z numerem 43,42 przypominaja mi Polskie szachownice...

I zauważyłem że ni ma na nich loga Italeri!!

PC160006.JPG

 

I niestety koniec opowiadania, szybkie ujęcie! Podwozie...

PC160007.JPG

 

Mam nadzieje że to będzie Jastsząb... A jak nie to Orzeła 7 się zrobi i Kapitana Bombe hyhy!

I galaktykę Kurwix....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz nasza wersję 52+, trochę pracy i będzie git.

Nie wiem jaką wersję planujesz?

Z modeli F-16 to jeszcze polecam nową Academy w wersji dla Korean Air Force KF-16 czy jakoś tak, zawiera odpowiednią dyszę i wlot powietrza oraz zasobnik na spadochron.

Modelu Revela chyba już nie dostaniesz, dawno juz jest z nim kłopot. Życzę powodzenia.

aha, jak wygląda Jastrząbek w miniaturze to nieśmiało zapraszam.

viewtopic.php?t=6456&highlight=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw umożliwia zrobienie Blocków 25 i starszych, 32, 42 i 52 (z grubsza biorąc, nie uwzględniam drobnych modyfikacji). Do Blocków 30, 40 i 50 jest dysza (ta rozwarta), ale brakuje wlotu powietrza w wersji Big Mouth. Na szczęście to nie przeszkadza w zrobieniu Jastrzębia.

 

Jasne można też E/F Block 60 albo może SUFA Akurat te "DROBNE MODYFIKACJE" są tu kluczowe ! Zestaw italeri to taka kompilacja prawie wszystkich wersji podstawowych A, B, C, D z naciskiem na A/B np koła. Proponuje sprzedaj ten model i kup za 60zł Academy KF-16C to naprawdę zrobisz Jastrzębia a nie coś przetrawionego przez mamuta i w..... Taka moja rada.

 

 

PS. Tylko bez głupich docinek RAV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płetwy podkadłubowe nie są usterzeniem. Poza tym w pierwszym poście użyłem określenia "stateczniki poziome", co precyzyjnie określa, co miałem na myśli.

 

EE zielony w tym jeszcze jestem

 

 

No dobra, mówimy tu o jakiś detalach a co z garbem?

Chodzi o zbiorniki na samolocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No dobra, mówimy tu o jakiś detalach a co z garbem?

Chodzi o zbiorniki na samolocie?

Chodzi mi o garb który biegnie od kabiny do ustrzenia pionowego-spójrz na box-art na pudełku i na zdjęcie jakiegoś F-16D block 52 to zakumasz o co chodzi. Zresztą RAV już odpowiedział co z tym zrobić.

Hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja będę budował efke to bedę więcej pytał

na razie dalej męczę MiG-29

 

Proponuje sprzedaj ten model i kup za 60zł Academy KF-16C to naprawdę zrobisz Jastrzębia a nie coś przetrawionego przez mamuta i w..... Taka moja rada.

 

To już wolę cos przetrawionego przez mamuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.