Skocz do zawartości

Niemiecki T-34/76 1:35


Przemo1CK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym pokazać model, który niedawno ukończyłem. Mianowicie T-34/76 w malowaniu niemieckim. Model to Tamiya + wieża z Dragona. Figury żywica, oraz gipsowa podstawka Mig'a.

 

Na tym modelu ćwiczyłem techniki typu: modulacja kolorów oraz obicia i zastosowanie pigmentów w kolorystyce kadłubu pojazdu.

 

th_DSC00793.jpgth_DSC00795.jpg

 

th_DSC00797.jpgth_DSC00798.jpg

 

th_DSC00799.jpgth_DSC00802.jpgth_DSC00787.jpg

 

Pozdrawiam

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze.

 

Co do desek, tak miały wyglądać, co prawda nie są aż tak widoczne, aparat mi rozjaśnia takie kolory, natomiast zabieg ten miał być połączeniem między pojazdem, na którym widać takie deseczki.

 

Co do figur, 3 lata myślałem, zastanawiałem się - jak ? Teraz załapałem klimat, póki co potrafię wykonywać w zimowych ubrankach, ale kolejne w przygotowaniu.

 

Rhinocerosniestety w tym roku nie dam rady, bo za duże braki na uczelni. Miałem do wyboru opuszczenie zajęć i Kraśnik lub to samo i Lublin... dokonałem niestety złego wyboru, przez co się u Was nie pojawię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd pomysł z brakiem jednej pokrywy wizjera kierowcy?? Jej po prostu nie da się tak o sobie odstrzelić, bez uszkodzenia sąsiednich elementów. Wyklucza to konstrukcja tej pokrywy, o które widać nie masz pojęcia. Jeśli już to da się to tylko odspawać, tylko po co. A wystarczyło przecież zaglądnąć nawet do Mitycznej Broni, a nie robić coś o czym się nie wie. Poza tym gdzie jest peryskop pod tą zerwnaną klapą i resztki jej zawiasu, dość charakterystycznego dla tego typu włazu T-34??

 

Reszta modelu całkiem fajna, figurki też dobrze się prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seb chociaż Ty rozumiesz o co z tym wszystkim chodzi... Ale co zrobić, coraz więcej "geniuszy", coraz mniej modelarzy...

 

Piter ja na ruskich testuje, żeby szwabkie w miarę wychodziły, nie musisz mi prawić o lekturach... czytam tylko te, które mnie interesują.

 

Co do tej osłonki, to figuras z boku pojazdu na podstawce, nazwijmy go umownie Hans, spogląda na te osłony wizjerów, czy których nie odpadł... ale to jest jedno z miliona wytłumaczeń jej braku.

 

Jak mnie wnętrzności, czy dokładność pojazdu interesuje to czytam i robię tak:

 

z dedykacją dla Ciebie PiterATS:

th_DSC00773.jpg

 

 

Pozdrawiam "Antyteciakowo"

Przemo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.