Jump to content

rhinoceros

Members
 • Content Count

  846
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About rhinoceros

Personal Information

 • Location
  Lublin
 • Interests
  historia, muzyka, książka, film, modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. rhinoceros

  KV 1B

  Oczywiście, że się nada. Stary model, ale samoskładalny. Przejrzysta i czytelna instrukcja. Efektowny, duży i ma ciekawe kalkomanie. Na początek w sam raz! Pozdrawiam!
 2. rhinoceros

  KV 1B

  Pytanie w rodzaju "jak leci?"... Pytanie Kolegi dotyczy modelu?, pudełka?, producenta? czołgu sowieckiego?, warsztatu modelarskiego?.... O co chodzi?
 3. Tak- "patriotycznie"- Oprócz uwag Krzyśka popracowałbym jeszcze nad podłożem szczególnie pod pojazdem. Uwagi. co do kamuflażu i modyfikacji- jak najbardziej. Powinniśmy czytać zdjęcia, a nie tylko oglądać! Życzę następnych ni mniej udanych projektów. Pozdrawiam!
 4. Takie zestawienie znajdziesz na s. 113 książki A.A.Kamińskiego "Baśka, Wanda i inne. Wszystko lub prawie wszystko o nazwach własnych pisanych na sprzęcie polskich wojsk lądowych i formacjach militarnych" wyd. Vesper 2017 Lista dotyczy rozkazu dowódcy pułku płk Krautwalda z dnia 27 czerwca 1944.
 5. Dobra robota... I z szachownicą...
 6. "Takie sobie klepanie"... w Twoim wykonaniu też lubię... W kwestii malowania- brązowe plamki oklejałeś blutakiem? ...i jeszcze jedno- czy aby Ostmark miał brązowe plamki, czy to licentia poetica?
 7. Gorrrąco kibicuję i niecierpliwie czekam na kolejne fotki polskich wozów z kanadyjski mi gąsienicami...
 8. Raczej "ramek". Wypraski to z vacuformy...
 9. Przyciąga wzrok! W dobrą stronę idzie Twoje modelarstwo.... Poza uwagami Kolegów- Dużo tej poczty na dachu sanitarki Pozdrawiam
 10. Arturze, dziękuję za blaszki. Wszystko w należytym porządku- jak zwykle! Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.