Jump to content

rhinoceros

Members
 • Content Count

  766
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  Lublin
 • Interests
  historia, muzyka, książka, film, modelarstwo

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hej, piszę o kolorze podstawowym a nie o podkładzie
 2. Cześć, spróbuj Tamiya XF77. Świetna jako baza. Pozdrawiam. Robert
 3. A ja też zapytam: Czy modelarstwo daje Ci jeszcze uciechę? Kleisz dla ludzi, czy dla siebie? Jeżeli przeszkadza Ci w osiąganiu spokoju i spełnienia - rzuć to! Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu modelarskich i nie tylko modelarskich sukcesów. Robert
 4. Nie wszyscy Koledzy narzekają 😃. Ja mam bardzo dobre wrażenia np. z gąsienicami M3 Lee Takoma albo odświeżonego T26 Zvezdy... Mnie efekt i spasowanie satysfakcjonują w tych modelach. Zachęcam, aby spróbować. Pozdrawiam!
 5. https://www.armorama.com/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=31848
 6. Italeri to model wersji B2. Nad Polską w 1939 fruwała głównie wersja B1. Zerknij na różnice. Wersję B1 oferuje Airfix. Pozdrawiam!
 7. Piękna jest- jeżeli tak można napisać o armacie 😃. Szczególnie wygląda przy Hatace. Będzie jakaś podstaweczka do tego? Pozdrawiam.
 8. Piękny jest! O naciągach nie będę pisał, bo "koń, jaki jest, każdy widzi". Gratuluję podjęcia tematu, nakładu pracy i wspaniałego efektu. Model cieszy oko! Pozdrawiam!
 9. Piękna sztuka. Zdjęcia zapewne z Francji. Szczególnie pozytywnie wyglądają figurki. Świetna praca! Pozdrawiam!
 10. Brawo, dla tego Pana. Znalazł modele na własnym strychu 😀. I całkiem poważnie się nimi zajął. I na początek dwa pytania. A nie myślałeś o wymianie osłony chłodnicy na tę z poprawnym ortograficznie napisem "Staliniec"? Czy armatkę będziesz okrywał plandeką? Czekam na efekty dalszych prac. Chętnie popatrzę, bo mam taki zestaw w poczekalni. Pozdrawiam.
 11. Lublin dziękuje Organizatorom i Gospodarzom za stworzenie sympatycznej atmosfery, ciekawy scenariusz imprezy i interesującą wycieczkę do pobliskiej bazy lotniczej. Pozdrawiam wszystkich biorących udział w konkursie i giełdzie modelarskiej. Niedociągnięcia lub błędy się zdarzają- można je poprawić w następnych edycjach... Dla mnie wygrani są wszyscy 😀
 12. Jak w temacie- wszedłem w posiadanie nieznacznie wybrakowanego zestawu Italeri 082. Chętnie kupię bądź przygarnę część 17C, czyli prawe okienko kabiny pilota. Pozdrawiam. Robert
 13. Witaj, Szanowni przedmówcy zasugerowali inny kamuflaż... Skoro pustynia- to najwłaściwszy będzie jednolity piaskowy... w większości takie Matildy jeździły w Afryce... Pozdrawiam i kibicuję!
 14. Wintydż Wintydżem, a jaki kolorek szanowny Pan sobie winszuje na bazę? Proponuję Tamiyę Sasebo Arsenal... Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.