Skocz do zawartości

Tatra Vz.30 KORA 1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Ładniutki lecz mnie jednak razi trochę wyciąganie tych detali. Nie w tym złego tylko nie za jasne teraz są, odbijają się od reszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja sie nie przyłaczę do chórku ....model wykonany na najwyżej średnim poziomie.

Po tym co kolega zazwyczaj pokazuje toto jest tragiczne.

Być może z modelu jako takiego nie dało się już więcej nic wyciągnąć ale samo wykonanie też przedstawia wiele do życzenia , mamy tu cały przegląd technik modelarskich ale w przesadzie co nie służy modelowi jako takiemu .

Myślę ze gdyby ten model był wystawiony przez młodszego stażem i osiągnięciami modelarza przeszedłby bez echa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak z kartonu

 

To jeszcze mało widziałeś modeli z kartonu, że tak twierdzisz

 

A modelik przyjemny dla oka. Temat nie byle jaki, malowanko też fajne, choć gdyby detale lekko stonować, byłoby naprawdę dobrze, bo w tej chwili jednak za bardzo się odznaczają od reszty. Poza tym duży plus za przyciągające wzrok malowanie modelu z tak dużymi płaskimi powierzchniami, bo zrobienie tego dobrze, jest chyba trudniejsze niż różnicowanie barw na modelu z mnóstwem wystających maneli.

Szkoda tylko, że nie zdecydowałeś się na czeskie malowanie, bo czeski wzór malowania w duże łamane plamy maskujące, jest wręcz zabójczy i niesamowity, tu na przykładzie też Tatry, ale drezyny pancernej

 

http://www.papirove-modely.cz/img/upload/modely/tatra-t18/20100923083944-89816-full.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , a ja sie nie przyłaczę do chórku ....model wykonany na najwyżej średnim poziomie.

Po tym co kolega zazwyczaj pokazuje toto jest tragiczne.

Być może z modelu jako takiego nie dało się już więcej nic wyciągnąć ale samo wykonanie też przedstawia wiele do życzenia , mamy tu cały przegląd technik modelarskich ale w przesadzie co nie służy modelowi jako takiemu .

Myślę ze gdyby ten model był wystawiony przez młodszego stażem i osiągnięciami modelarza przeszedłby bez echa

Zupełnie się z Tobą nie zgodzę. Jeżeli wykonanie tego modelu jest tragiczne to z całym szacunkiem dla wszystkich , ale na tym forum powinno się pokazywać co najwyższej 10 osób.

Ja na Twoim miejscu Mwallo jeszcze bardziej poszedłbym w zróżnicowanie kolorów i filtry, ale i bez tego model prezentuje się elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, co do różnicowania kolorów to powiem szczerze- nie chcę mi się Leżał na półce walał się to przysiadłem i na szybkości bez większego zaangażowania "pokolorowałem". Serdecznie dzięki za miłe slowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.