Skocz do zawartości

Sdkfz 132 MARDER II ALAN +EDUARD 1:35.


eljazz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to mój ostatni model w tym roku, w związku z tym całej Załodze Modelwork.pl a także wszystkim forumowiczom WESOŁYCH ŚWIĄT oraz SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU życzy eljazz.

Model jak wyżej. Alana większość z bywalców forum zna i nie ma się na czym rozwodzić. Całość ma przedstawiać niespodziewany pierwszy śnieg, jak widać mundurów zimowych brak. Pojazd z 11 dyw Panc gdzieś w stepach Rosji. Miłego oglądania zwłaszcza śniegu za oknem go brak. pozdo eljazz

 

DSCN5808Kopiowanie.jpg

DSCN5801Kopiowanie.jpg

DSCN5808Kopiowanie.jpg

DSCN5806Kopiowanie.jpg

DSCN5809Kopiowanie.jpg

DSCN5805Kopiowanie.jpg

DSCN5804Kopiowanie.jpg

DSCN5802Kopiowanie.jpg

DSCN5798Kopiowanie.jpg

DSCN5799Kopiowanie.jpg

DSCN5810Kopiowanie.jpg

DSCN5800Kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model niezły podoba mi się . Tylko to ognisko coś do dupy . Czyżby nie zdarzyli go jeszcze rozpalić , no i te deski jakieś takie świeże jakby prosto z tartaku. No i te gąski za białe , za mało śniegu żeby się tak wbił w gasiennice . . WESOŁYCH ŚWIĄT życzę wszystkim forumowiczom. Marek Michalski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj rąbałem drewno właśnie. I stwierdzam że tak właśnie wygląda świeżo pocięte drewno. Trochę za dużo śniegu na układzie jezdnym. Ale poza tym jest bardzo ładnie wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również potwierdzam kolor drewna. Model wygląda ładnie, ale mam zastrzeżenia co do figurki w szaliku. Wygląda jakoś dziwnie - jakby go słońce raziło, dostał "tam" kijem do baseballa i jednocześnie musiał "za potrzebą". Ten grymas na twarzy zdradza wszystko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejże panie D. to nie szalik a ręcznik będzie się mył!A ten grymas nie zauważyłem wypadł mu papieros, no wreszcie pisałem tyle razy że pajacyki dla mnie to czarna magia,ale jak by ich nie było to byłyby posty że ich brak. M właśnie nie rozpalili a śnieg mokry to się przykleił. WESOŁYCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie kolego zmotywowałeś ! Mam ten wynalazek tylko z maquette. Po każdym otwarciu pudła natychmiast mijała wena . Też chcę zrobić zimowy i jak zobaczyłem Twój to już chyba nieodpuszcze.

 

Nie załamuj się model ALANA też nie należy do wybitnych osiągnięć tej firmy, ale efekt końcowy nie jest taki zły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie załamuj się model ALANA też nie należy do wybitnych osiągnięć tej firmy, ale efekt końcowy nie jest taki zły .

Właśnie o ten efekt końcowy chodzi . Bryła tego pojazdu jest tak brzydka że aż ładna . Długie, zimowe wieczory więc z czystym sumieniem można powalczyć z nadlewkami i innymi uprzyjemniaczami klejenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.