Skocz do zawartości

M 998 A1 Revell 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wpadłem tu niedawno, poczytałem, pooglądałem i postanowiłem wystawić na Wasz ostrzał model wykonany niedawno. Tym samym zapraszam wszystkich serdecznie na znane (nie wszystkim ) Forum dla miłośników humvee

 

Model przedstawia pojazd :

M998A1, 26th MEU, II MEF z USMC; Camp "Montheith operacja "Joint Guardian" Czerwiec 1999r.

M998A1KFORCampMontheith1999.jpg

M998A1KFOR.jpg

 

warsztat

http://www.humvee-models.com/viewtopic.php?f=7&t=676

Baza: Cargo truck M 998 firmy Revell+ przednia osłona Tamiya, osłona wydechu Eduard, koła zywiczne Panzer Art

Niestety podczas fotografowania uległa uszkodzeniu kalkomania

IMG_2138.jpg

IMG_2137.jpg

IMG_2136.jpg

IMG_2135.jpg

IMG_2133.jpg

IMG_2131.jpg

IMG_2130.jpg

IMG_2129.jpg

 

a teraz bijcie

świadomy niedociągnięć

pzdr

maki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się podoba ja tam lubię mocno styrane życiem modele, kalki faktycznie bardzo się świecą( miałem taki problem ale tu na forum koledzy wytłumaczyli wszystko,poszukaj o sidoluksie i płynach pod i na kalkę), a z czego plandeka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak obić i otarć, pojazd wygląda na całkowicie nowy, tyle tylko, że przykryty jest warstwą błota - właśnie, widzę na zdjęciach głównie (tylko) warstwe kurzu jako jedyny czynnik świadczący o użytkowaniu. W ogólnym odbiorze powoduje to, że sam model jest bardzo jednolity. Wewnętrzna część opon jest niewspółmierna do tych zaprezentowanych na zdjęciach - wydaje się jakby wokonane było to w pośpiechu. Kanistry we wnętrzu wydają się takie sztuczne, mógłbyś zrobić tam większy bałagan - dorzucić kilka rzeczy. Ponadto nie widzę cieniowania, użycia filtrów. Widać zarys bloczku kalkomanii.

Fajna plandeka, szkoda że nie wycieniowałeś jej jak i całego modelu - praca zyskałaby na wartości. Ogólnie nieźle.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się co do wersji brudzeniowo/kurzeniowo/kalkowej. Pod dyskusję poddałbym kwestię obić i otarć- to nie Stug, ani T-34 mający za sobą przebijanie się przez mury, ściany budynków, drzewostany podczas kilku lat wojny. (o ile udało im się przetrwać). Jednakowoż dziękuję za rzeczowe uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.