Skocz do zawartości

1945 Willys Jeep 1:24 Italeri


MasterJanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Chciałbym zaprezentować Wam Jeepa firmy Italeri.

 

Model był moim pierwszym wojskowym pojazdem, więc jest z lekka "ucywilizowany". Sklejało się go bardzo przyjemnie, części są dobrze spasowane, mamy do wyboru wiele kalek, co jest dużym plusem. Kasta pomalowana pędzlem i kolorkiem innym niż powinna, bo wtedy chciałem aby była to zieleń a nie zgniła oliwka.

 

Zrobiłem go na taki, który nie brał udziału w boju, tylko jest pojazdem zabytkowym u jakiegoś fana militariów w USA, dlatego wykonałem tablice rejestracyjne z Ohio i dodałem jedynie lekkie brudzenie oraz troszkę roślinności.

 

Osobiście jestem bardzo zadowolony z końcowego efektu ale pełną ocenę pozostawiam wam drodzy forumowicze.

 

 

jeep3.JPG

 

 

jeep4.JPG

 

 

jeep7.JPG

 

 

jeep1.JPG

 

 

jeep5.JPG

 

 

jeep6.JPG

 

 

jeep2.JPG

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania i oceniania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Stojkovic, Jeep zasłużył na lepsze fotki. MurekJ - dach nie jest przyklejony, zakładam go i zdejmuję. Fotki z dziś, niestety w trakcie odpadła antena, stąd kropka z tyłu.

 

 

jeep8.JPG

 

 

jeep9.JPG

 

 

jeep10.JPG

 

 

jeep11.JPG

 

 

jeep14.JPG

 

 

jeep13.JPG

 

 

jeep12.JPG

 

 

Komentujcie, oceniajcie teraz wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać że szanowny Kolega nie klei amerykańskiej pancerki, w US.Army istnieje ścisły system oznakowań wszelkich pojazdów od czołgów zacząwszy a skończywszy na przyczepach tzw.Bumper code pierwsza grupa umieszczana jest z lewej strony jest to przydział do konkretnej jednostki w Twoim wypadku jest to oznaczenie 690 batalionu artylerii 1 dywizji pancernej tj 1-trójkąt-690F a ze strony prawej indywidualny przydział pojazdu tj 4 pojazd dowództwa tego batalionu (ang.Head Quater) u Ciebie jest dokładnie odwrotnie,nawet jak jest to pojazd prywatnego fana militariów z USA to uwierz mi że oni tam się na tym znają. Ale to nic działaj dalej będzie lepiej .Pozdrawiam M1A1(HA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

author21- po jeepie 10 modeli zrobione, w tym tylko jeden wojskowy jeszcze, tak to same cywilne. Ten to był 1 wojskowy i 3 w ogóle Oj kupa czasu temu jak go kleiłem, ale chciałem go wam pokazać, bo ew. coś mogę przy nim pokombinować jeszcze.

 

Adams M1A1- no nie kleję pancerki, to racja Dzięki za wyjaśnienie oznaczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.