Skocz do zawartości

Faun Slt & Panzerhaubitze 2000 Revell 1/72


mateusz19992000

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jest to mój następny model, według mnie jest on najlepszy. Model zacząłem robić ok pół roku temu, potem go odstawiłem i miesiąc temu zacząłem go robić na Jaworzno. W końcu go skończyłem i bardzo z tego powodu się cieszę . Model zdobył w Jaworznie nagrodę specjalną "PER ASPERA AD ASTRA" (Ciągle za bardzo nie wiem za co ta nagroda jest )

Czekam na wasze opinie

DSCF5561_zpsa9cb4564.jpg

DSCF5562_zps502be285.jpg

DSCF5563_zpsd029736d.jpg

DSCF5560_zpsda5d9a3e.jpg

DSCF5567_zpsfd1c9af1.jpg

DSCF5569_zps4a1d5477.jpg

DSCF5575_zpse468e2be.jpg

DSCF5574_zpsf903a988.jpg

DSCF5593_zpse0ae3685.jpg

DSCF5581_zpsbab55a1c.jpg

DSCF5580_zps811e0575.jpg

DSCF5589_zps0c5d72e7.jpg

DSCF5588_zps668d0ae0.jpg

DSCF5601_zpsd931f6b9.jpg

DSCF5607_zpse9bb15e3.jpg

DSCF5594_zps9323d3a3.jpg

DSCF5605_zpsbadc31eb.jpg

DSCF5612_zpsd06b7e1f.jpgDSCF5572_zpsd98ea7e3.jpg

DSCF5573_zps9e1d2100.jpg

DSCF5596_zps8681b85a.jpg

DSCF5611_zps91eeba8a.jpg

DSCF5585_zps0ff1735a.jpg

DSCF5582_zpsaaf93523.jpg

DSCF5578_zps0748775d.jpg

Wszystkie paprochy zauważyłem dopiero na zdjęciach

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znak kierunkowy jaki umieściłeś nad drogą sugeruje, że pojazd powinien znajdować się na autostradzie.

Słupki i latarnie też zdaje się za gęsto stoją.

W ogóle dziwnie trochę jest oznakowana ta droga (linia ciągła namalowana tylko z jednej strony).

 

Model ciekawy i efektowny, choć lewitujące koła trochę rzucają się w oczy.

Moim zdaniem plus za nakład pracy w model i podstawkę, bo mimo tego co napisałem wyżej jest starannie wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

per aspera.... to znaczy przez ciernie do gwiazd - nagrodę dostałeś na zachętę, bo zestaw niezły, mimo niedoróbek, np. pękł ci kosz na ramieniu przyczepy, w tej części nad siodłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Widziałem model na żywo. Prezentował się bardzo zacnie mimo, że to nie moja skala.

 

Na pewno wyróżniał się na tym stoliku i nagroda zasłużona.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nagrody i ładnego modelu

Całość wygląda bardzo starannie, fajna podstawka.

Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Właśnie zastanawiam się czy nie było tam lepszych modeli, bo ten model wykonany jest poprawnie, ale czy od razu na puchar to bym się zastanawiał.

 

I po co wypisywać podobne "komentarze" ???

Chłopak - 14 latek - dostał nagrodę dla młodego obiecującego modelarza, nie jakiś intergalaktyczny puchar dla najlepszego modelarza stulecia ale zawsze znajdzie się ktoś komu nie spasuje przyznawanie nagród - ehhh, brak słów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i no miałbym wątpliwości czy taka konfiguracja czyli SLT 50-3 z PzH2000 jest możliwa, no przynajmniej ja nie widziałem.

Chyba to jest to samo http://www.panzerbaer.de/archiv/pix/bw_slt_50_3_pzh_2000-001.jpg

 

Mam pytanko jakich farbek użyłeś i czy czymś maskowałeś ? Opisz proszę malowanie który kolor pierwszy i rodzaje pigmentów. Też mam go w planach.

 

Pozdrawiam

Model malowałem farbami revella tymi co piszą w instrukcji, a maskowałem masą jak patafix (tylko nie pamiętam z jakiej miałem firmy).

Najpierw pomalowałem go czarnym, potem brązowym i na końcu zielonym. W bieżnik kół wtarłem jasny piaskowy pigment, a cały model przykurzyłem aerografem farbą revella 94.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i no miałbym wątpliwości czy taka konfiguracja czyli SLT 50-3 z PzH2000 jest możliwa, no przynajmniej ja nie widziałem.

Chyba to jest to samo http://www.panzerbaer.de/archiv/pix/bw_slt_50_3_pzh_2000-001.jpg

 

No nie, to wersja 56-tonowa, ta w zestawie Revella jest naczepą 52-tonową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję nagrody i ładnego modelu

Całość wygląda bardzo starannie, fajna podstawka.

Oby tak dalej.

 

Pozdrawiam

Marcin

 

Właśnie zastanawiam się czy nie było tam lepszych modeli, bo ten model wykonany jest poprawnie, ale czy od razu na puchar to bym się zastanawiał.

 

I po co wypisywać podobne "komentarze" ???

Chłopak - 14 latek - dostał nagrodę dla młodego obiecującego modelarza, nie jakiś intergalaktyczny puchar dla najlepszego modelarza stulecia ale zawsze znajdzie się ktoś komu nie spasuje przyznawanie nagród - ehhh, brak słów ...

Po to żeby wiedział, że nie wszystko jest takie różowe i żeby nie wpadł w samozachwyt. bo pojedzie na następny konkurs i nie dostanie za ten model nic. Jak to tutaj dostałem puchar a tu nic. Te błędy o których pisali koledzy są do wyeleminowania i wtedy będzie ten model jeszcze lepszy. Po to właśnie piszę takie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.