Skocz do zawartości

Opel Blitz 1/35


adam215

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli plandekę widzisz jako szmaty, trudno.

Chodzi raczej o to, ze plandeka na pace wyglada jak plastelina i swieci sie jak psu wiadomo co... jest po prostu kiepsko pomalowana. Gdyby wygladala tak jak oslona na masce caly model bylby super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,A co on taki czarny'' nie jest czarny, panzergrau to nie jest kolor jasno szaro niebieski.

 

,,Chodzi raczej o to, ze plandeka na pace wyglada jak plastelina i swieci'' Nie każda plandeka jest szmaciana, są plandeki i pokrowce gumowane, pomalowana jest tak specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega zażarcie broni swojego dzieła, trochę pokory.

Model jest słaby, szkoda było tych dodatków.

Pzdr

 

 

Bo ja wiem; widać adam215 chciał oddać wiarygodnie że taile na pace są przykryte plandeką a nie dużą szmatą, ale wizualnie faktycznie jest za bardzo błyszcząca i sprawia wrażenie nienaturalnej, to co mi sie podoba to koła brudzenie zarówno opon jak i felg, burty są zrobione moim zdaniem bardzo fajnie i kurz wygląda naturalnie - tutaj bym się nie czepiał, podoba mi się 'oprawa materiałowa' maski i osłony chłodnicy tutaj moim zdanie jest bardziej naturalnie, to co psuje model to wykończenia wokół przeszkleń, ponieważ jestem początkujący w branży pojazdów kołowych nie będę kontrował opinii kolegi Seba i nie mam wiedzy aby wdawać się w dyskusje ale moim zdaniem obserwatora model nie jest słaby, jeśli mój pierwszy pojazd kołowy wyjdzie mi w ten sposób będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obrażaj się ,że napisałem o szmacie.

rozumiemy ,że są różne materialy plandek ale wygląda to bardzo nienaturalnie. Zapewne matowa i po lekkim przetarciu suchym pędzlem wygladałaby dużo lepiej.

Po prostu niweluje cały efekt bardzo udanego modelu.Dobrze pomalowanego,przybrudzonego itp.

 

zaś sama plandeka jeśli byłaby zainpregnowana gumą byłaby zapewne grubsza powodując ,że nie mogłaby tak wyraźne zarysowywać ksztaltów np beczek czy napisów na niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie teraz bardzo fajnie to wygląda - od tego chyba jest forum; myślę że należałoby podarować sobie docinki, w historii tej witryny skończyło się to w kilku przypadkach wybuchem ciętej dyskusji i odejściem kilku dobrych modelarzy a tym wierzcie mi nikomu z nas nie powinno zależeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.