Jump to content

Adamerio

Members
 • Content Count

  352
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Adamerio

 1. Poprzednie okno było chyba lepsze i bardziej filigranowe^^ Tory mega uproszczone - lepsze ma chociażby RPM, ale może jakoś nie będzie ich widać - tak czy inaczej czekam na kolejne etapy
 2. Adamerio

  FSC Żuk

  Fajnie pomalowany, czekam na dalsze etapy^^ Widać też jednak, że Balaton się nie przyłożył i jakość samej budy jest mocno kiepska 🤥
 3. da się zejść jeszcze poniżej 4mm??
 4. Wygląda fajnie, jak robiłeś cegiełki? Odciskanie w styrodurze?
 5. Wow dobra robota! Czekam na efekty prac malarskich
 6. Sam model bardzo fajny - nie sądziłem, że blaszka Parta dodaje aż tyle elementów Jakimi farbami malowany? Model widziałem na żywo na kilku konkursach - miałem wrażenie, że podstawkę i figurki tworzyła zupełnie inna osoba^^ Nie podobały mi się kolory trawki i podłoża.
 7. mam Italeri 3809 Curtainside Trailer jako złom
 8. ładnie czekam na kolejne etapy^^
 9. Jak zwykle - pięknie Szacun!
 10. Fajnie wyszło^^ Beczka obok pojazdu to samoróbka czy jakiś zestaw? Do jakiej wersji w takim razie przygotowana jest blaszka Parta?
 11. Kup zwykły lakier bezbarwny w sklepie budowlanym lub lakierniczym - wyjdzie na to samo^^
 12. Wow Blaszki jak i instrukcja do nich robią mega wrażenie Będę zagadał i czekam oczywiście na dalsze postępy^^
 13. Modele na sprzedaż: Italeri M106 Mortar Carrier - 1/72 - nowy, ramki w folii - 30zł Miniart - Gladiator - 1:16 - ramki wyciągnięte z folii, wszystko całe i kompletne - 30zł Italeri - kanistry - stan jak na zdjęciu - 10zł
 14. Fajnie wyszło^^ Jeśli można wiedzieć - kto jest producentem roślinności?
 15. Hej Na sprzedaż wystawiam rzadki i obecnie niedostępny zestaw Tamiya 89768: Pudełko - bdb, wszystkie części całe, ramki wyjęte z folii - cena 80zł + kw.
 16. wyszło świetnie, od zawsze podobał mi się ten motorek
 17. Będę zaglądał^^ Sam planuję ten model tylko w 1/72 Zresztą to chyba ostatni nowy model firmy Mirage Hobby - od czasu premiery wszystko ucichło i nie wydają nic nowego.
 18. Ten znaczek - po prostu wow Lusterka też świetnie wyglądają - masz jakiś link gdzie nabyłeś tą folię? Czym i jak idealnie docinasz ją do danego kształtu?
 19. zapowiada się ciekawie - będę zaglądał^^
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.