Skocz do zawartości

KW-7 - Scratch- 1/35


MWALLO

Rekomendowane odpowiedzi

Model KW-7- TOTALNY UNIKAT WYPRODUKOWANO TYLKO DWIE SZTUKI!!! Model robiony od podstaw- części docinane własnoręcznie tylko wanna koła i gąski są Trumpetera. Oczywiście nie mogłem odmówić sobie "zniemczenia".

 

Pozdrawiam

 

Michał

 

kv7_02.jpg

P1010660.jpg

P1010661-1.jpg

P1010659-1.jpg

P1010662-1.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model! Wielki (a wręcz niebotycznie wielki) plus (a wręcz plusior - przecież wielki) za tematykę i unikalność! Bardzo do gustu przypadł mi odcień zieleni. Wręcz ociera się o jasny Panzer Grau. No i ładnie styrany układ jezdny! Model z najwyższej półki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy badałem się na daltonizm (prawko i do pracy) Nie mam :P

Nawet pozwoliłem komputerkowi zinterpretować średnią barwę pancerza z boku:

kw7de8.jpg

Wygaszona zieleń

Mogłbyś powiedzieć jakie farby używałeś do tego koloru? Czy może wash'e i filtry tak go zmieniły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy badałem się na daltonizm (prawko i do pracy) Nie mam :P

Nawet pozwoliłem komputerkowi zinterpretować średnią barwę pancerza z boku:

Wygaszona zieleń

- popatrz sobie jak ten obrazek ma ustawiony balans kolorow. Jak jest przesycony zielenia - rzuc okiem na tlo i pomysl jak i kiedy biala kartka na slabiej doswietlonych miejscach robi sie zielona ? Masz Photoshopa to warto sie pobawic...

 

Model wyglada bardziej tak:

jednak na prosbe MWALLO wywalilem ta fotke - poniewaz wedlug niego przeklamuje ona wyglad jego modelu...

 

Sam model super - szkoda ze "krzyzak" - tyle tego juz jest na forum...

 

Pozdr.

Pawel

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie , trochę inny balans kolorów... Ale obie wersje są smakuśne. Ale zielona bardziej. Tak to jest na forach, że ocenia się na podstawie tego co pokazują fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model i świetny temat. Ale w ramach przypomnienia: w rosyjskim nazwa czołgu, pisana cyrylicą brzmi KB, czyli po polsku KW, a nie jakieś tam KV! Skończmy wreszcie z tą angielszczysną!

W pełni popieram. W końcu Woroszyłow to nie Voroshilov, a przecież nie Co do modelu to Mwallo podaj jakieś źródła, bo zaciekawił mnie ten prototypek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Szacunek za własną produkcję.

Wykończenie duży plus - znów biały pasek ;)

Ogólnie Missing-lynx.

Mam pytanie: Ty go sklejałeś, czy tylko (i aż) malowałeś ?

Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czego mi brakuje , to okopceń w okolicach wydechu. A poza tym model

rewelacyjny. Kolega MWALLO miał kilka modeli do których na siłę można się było przyczepić (co zresztą robiłem). Ale od jakiegoś czasu praktycznie nie popełnia błędów.

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.