Skocz do zawartości

Sd Kfz 7/2 Revell 1:72


Melnikov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kolejny model mogę udać za udany, przynajmniej jak na moje możliwości. Jak zwykle problemy z aero, co da się zauważyć na prawej burcie kabiny. Ale ta strona to "tył" modelu, więc zakładam, że nie będzie to widoczne na konkursach ;P Najwyżej jakoś to zakamufluję ;)

 

Ogólnie mówiąc zakochałem się w Sd Kfz 7 1:72 i w kolejce czeka Sd Kfz 7/1. Planuję też przerobić Sd Kfz 7 na Sd'ka służacego do sterowania V-2. Ale na to przyjdzie czas w przyszłości ;P

 

DSC_2236_zpsfzm73c96.jpg

DSC_2237_zps2hn9acq7.jpg

DSC_2238_zpshykucrl8.jpg

DSC_2239_zpsueshvdu8.jpg

DSC_2240_zpshqnhaqdm.jpg

DSC_2241_zpsdz7thkcn.jpg

DSC_2242_zpsobqozovk.jpg

DSC_2243_zpsyrmkjwqv.jpg

DSC_2244_zpsh306ooam.jpg

DSC_2245_zpsvchabt4q.jpg

DSC_2246_zps77a7kdxk.jpg

 

Zdjęcia srobione telefonem. Nie mam teraz dostępu do dobrego aparatu :(

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny

 

Planuję też przerobić Sd Kfz 7 na Sd'ka służacego do sterowania V-2

W tej skali o ile dobrze pamiętam to chyba można już skompletować cały zestaw, nawet z rakietą i wózkiem

Nawet się dziwię że jeszcze nikt nie popełnił takiej dioramki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny

 

Planuję też przerobić Sd Kfz 7 na Sd'ka służacego do sterowania V-2

W tej skali o ile dobrze pamiętam to chyba można już skompletować cały zestaw, nawet z rakietą i wózkiem

Nawet się dziwię że jeszcze nikt nie popełnił takiej dioramki

 

Wiem, widziałem taki zestaw. Ale chcę pokusić się o zrobienie na własną rękę "budy" w Sd Kfz 7 ;P Na googlach są zdjęcia i rzuty, więc jest na czym się opierać ;>

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany rzetelnie, fajnie pomalowany...ale, Ciebie nie razi oryginalna płyta ryflowana ...w gwiazdkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model wykonany rzetelnie, fajnie pomalowany...ale, Ciebie nie razi oryginalna płyta ryflowana ...w gwiazdkę

 

Raziła by mnie zapewne gdybym się znał, ale póki co staram się dopracowywać malowanie i sklejania, wiec nie skupiam się na szczegółach merytorycznych. Na to może kiedyś przyjdzie czas. Póki co walę prosto z pudła ;-)

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzięki wszystkim za słowa uznania. Sam jestem dumny z tej pracy. Chyba mój najlepszy model ;-)

 

Na pierwszy rzut oka nie wyglada jak 1/72. Kawał dobrej roboty.

 

Model jest ładnie wykonany. Nie ma przesunięć form i jest genialny w swej prostocie. Dobry dla początkującego Modelarza. Pracy przy nim dużo nie trzeba było, dlatego wyszedł jak wyszedł ;-)

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Pięknie, pięknie...

Gratuluję.

Pozdrawiam!

Bardzo ładna praca, malowanie rewelka
Kurde fajny

Pozdrawiam

 

Cieszy mnie to, że model się podoba. Dziś skończyłem kolejnego Sdka. Troszkę gorzej mi wyszedł, ale też jestem z niego poniekąd dumny. Wyciągnąłem jeden wniosek przy malowaniu. Ale o tym w galerii kolejnego modelu, która już niedługo

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Genialne wykonanie Czy roślinność to twoje dzieło czy jakiś gotowy produkt?

 

Roślinność to Mini Natur. Jeszcze nie jestem na etapie robienia własnych roślinek. Ale podpatrzyłem jak wyglądają te zrobione przez MiniNatur i będę starał się po swojemu naśladować.

 

Bardzo fajna 1/72

Z czasem zajmiesz się i szczegółami.

 

Mówiąc 'szczegoly' co konkretnie masz na myśli?

 

Pozdrawiam

Mel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.