Skocz do zawartości

Panther A Late Dragon 1/35


KAMIL90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po kilku miesiącach prac udało mi się skończyć model Panthery A Dragona w skali 1/35 jest to mój pierwszy model skończony od prawie roku . Do budowy wykorzystałem model Dragona Panther A late , zimmerit firmy Atak z małym wkładem własnym antena RB model , wieżyczka dowódcy od Panzer Artu zestaw Abera dedykowany do tego modelu oraz gąsienice Fruil model . Model malowany farbami Tamyia brudzony chemią Ak oraz Mig .

 

IMG_2138.jpg

IMG_2139.jpg

IMG_2140.jpg

IMG_2141.jpg

IMG_2142.jpg

IMG_2143.jpg

IMG_2144.jpg

IMG_2145.jpg

IMG_2146.jpg

IMG_2147.jpg

IMG_2149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcem nie jestem, ale nie pasuje mi brudzenie. Jest według mnie niekonsekwentne - na 5 zdjęciu kadłub za brakującą płytą czysty jak z fabryki, a koła aż uginają się od błota. Tak samo fartuchy - tylko minimalnie zabrudzeń (chyba , że tylko na zdjęciach nie widać), a koła jak już wspomniałem umorusane.

Ogólnie mi się podoba , nie mam zastrzeżeń do wykonania, a tylko do trochę scince fiction w brudzeniu - brak konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Widzę sporo dodatków, wiec przydało by się kilka zbliżeń na nie etc... Brudzenie kół ogólnie spoko, ale sam wytarłbym gąsienice przynajmniej na zębach. Szkoda też, że nie nie dodałeś cyferek na wieżę. Zastanawia mnie belka na tylnej płycie. Są na to jakieś kwity? szczerze powiedziawszy to chyba nie widziałem jeszcze zdjęcia z takim rozwiązaniem. Ogólnie to całość bardzo mi się podoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziękuje za pozytywny odbiór mojego modelu , Z brudzeniem to jak zawsze sporo przesadziłem niestety ale już przy kolejnym modelu będę starał się ograniczyć takie brudzenie do minimum . Niestety Panterka trafiła na okres mojego zastoju modelarskiego i podchodziłem do niej z dużymi przerwami bo byłem już bliski rzucenia modelarstwa i może dla tego wyszyły takie efekty z tym brudzeniem .

Witaj! Widzę sporo dodatków, wiec przydało by się kilka zbliżeń na nie etc... Brudzenie kół ogólnie spoko, ale sam wytarłbym gąsienice przynajmniej na zębach. Szkoda też, że nie nie dodałeś cyferek na wieżę. Zastanawia mnie belka na tylnej płycie. Są na to jakieś kwity? szczerze powiedziawszy to chyba nie widziałem jeszcze zdjęcia z takim rozwiązaniem. Ogólnie to całość bardzo mi się podoba!

Co do cyferek miał być to pojazd nr 800 z dywizji Wiking ale czekam jeszcze na zamówione kalkomanie , a co do belki to taka praktyka była stosowana na pojazdach z tej dywizji

79d4646a706333b6280ad4d7ce4ca48e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.