Jump to content

KAMIL90

Members
 • Content Count

  627
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Mława

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie potrzebuje waszej pomocy , chcę zbudować model T-34/85 w malowaniu LWP jak ze zdjecia. I tu moje pytanie który model był by odpowiedni do tego T 34 Academy 13290 1/35 T-34/85 No.112. czy Dragon 6266 T34/85 (Premium Edition) Do budowy modelu posiadam już alternatywną wieżę z fabryki nr 112 , wykonana z 8-częściowej formy od Def model zestaw blach Abera oraz kalkomanie odToro Model 35D51 T-34 tanks in Polish service 1943 - 1945 .Pozostaje mi tylko wybór modelu do budowy tego pojazdu .
 2. Panowie , chciał bym zbudować model Polskiego Leoparda 2 A5 . I tu moje pytanie czy z tego zestawu da się zbudować model pojazdu bez większych przerubek modelu wykorzystywany w naszej armi ? https://www.mojehobby.pl/products/Leopard-2-A5-A6.html
 3. Witam , mam pytanie do znawców tematu . Przymierzam sie do budowy czołgu Abrams i tu moje pytanie czy ten model będzię odpowiedni https://www.mojehobby.pl/products/M1A1-AIM-M1A1-Abrams-TUSK.html by zbudować model ze zdjęcia , a jak nie to jaki model byście polecili
 4. Witam. Prezentuje model Panthery G od Dragona w skali 1/35 jest to mój pierwszy model skończony od 2016 roku . Z założenia miał to być model pojazdu z fabryki M.A.N. z 1945 r. ale jak to u mnie bywa plany się zmieniły . Do budowy wykorzystałem model Dragona 6370 Panther G late production , gaśnica ,antena wraz z wieżyczką dowódcy od Panzer Artu , gąsienice Fruil model oraz klamry do narzędzi od Abera. Model malowania zostały wykorzystane farbay Tamyia , MR.Paint oraz Gunze. Model brudzony w większości przy pomocy farb olejnych oraz chemią Ak i Mig . Jestem tego świadom że jeszcze sporo brakuje do zadowalającego efektu , ale wszystkie uwagi będą mile widziane .Pora na zdjęcia
 5. Jeśli to nie problem to popraw wieżyczke dowódcy, w pojazdach późnej serii produkcyjnej była ona przykrecana. Musiał byś usunąć spaw wokół niej.
 6. Witam , szukam informacji na temat tego pojazdu . Może ktoś posiada inne zdjęcia tego pojazdu ?
 7. Czas na kolejny warsztat , zawsze chciałem mieć w swojej kolekcji model pojazdu użytkowanego przez wojsko Polskie i padło że będzię to T-34/85 użytkowany przez LWP Chciałbym uzyskać możliwie jak najwięcej pomocnych informacji odn. modelu, czołgu i dodatków, abym mógł porządnie wykonać model pojazdu . Będę się wzorował na tych dwóch zdjęciach , chociaż bardziej bym chciał zbudować pierwszy pojazd z drugiego zdjęcia , Z tego, co udało mi sie ustalić to powojenny T-34/85. Wieża zmodyfikowana- posiada dwa wentylatory- chyba najwłaściwszą byłaby wieża od T 34 Academy 13290 1/35 T-34/85 No.112.Trzeba ją nieco dostosować- bo tylna jej część powinna być "podwinięta"- odlewana- jak w egzemplarzach wojennych. Za wszelką pomoc z waszej strony będę bardzo wdzięczny . Do budowy tytułowego pojazdu mam następujące modele https://www.mojehobby.pl/products/T-34-85-No.112-Factory-Production.html https://www.mojehobby.pl/products/T34-85-Premium-Edition.html
 8. Witam ponownie , powoli do przodu.Na zdjęciach moja mała improwizacja malowania Panther z fabryki M.A.N. Zostały nałożone filtry i zacząłem tkże malować wyposażenie pojazdu , dojdą jeszcze figurki załogi . Następna aktualizacja za jakiś czas , zapraszam do oglądania i komentowania.
 9. Pora na kolejną aktualizację .Trochę podziałałem, większość oczywiście elementów z zestawu Dragona . A tak to z dodatków doszły lufa od Abera, liny Eureka, gąsienice fruilmodel oraz wieżyczka dowódcy od Panzeartu. Dojdzie jeszczę parę elementów i panterka dostanie podkład . Przepraszam za zdjęcia ale nadal pracuję nad nimi
 10. Witam. Zaczynam przymierzać się powoli do budowy Pz. Kpfw. VI ausf. E Tiger I Late od Dragona , będę chciał zbudować wersję finalną Tygrysa . Zestaw to Dragon 6406 German Pz.Kpfw VI Tiger I Ausf E Late production (3 in 1) https://www.mojehobby.pl/products/German-Pz.Kpfw-VI-Tiger-I-Ausf-E-Late-production-3-in-1.html .Przy okazji nabyłem maski do malowania od J's Work https://www.bnamodelworld.com/military-vehicles-tanks-paint-masks-stencils-j-s-work-js-ppa5034 . I tu moje pytanie czy malowanie zaproponowane przez J's Work będzię odpowiednie do tej wersji pojazdu , i czy ktoś może posiada zdjęcia tego pojazdu , ja sam osobiście znalazłem tylką taką grafikę, ale i tu są rozbieżności co do wyglądu kamuflażu .
 11. Dzięki za szybką odp. Jak dobrze pamięta książka ta była ostatnio dostępna w Jadarze , bedę musiał zamówić .Jak widzę po zdjęciach wstawionych przez was muszę usunąć z jarzma działa miejsca pod montaż oprzyżądowania do walki w nocy .
 12. Witam Wracam na forum z relacją z budowy pantery . Na warsztat trafił zestaw Dragon 6370 Panther G Late Production , ma to być maszyna produkcji MAN posiadająca fabryczny kamuflaż i Chciałbym ją wykonąć w miarę poprawnie metorycznie , dla tego proszę waszą pomoc. Jak na raźe postęp jest mały , złożona ogólna bryła pojazdu .
 13. Witam , po dłuższej przerwie wracam do modelarstwa i postanowiłem założyć nowy wątek , ale nie mogę przesłać zdjęć . Wcześniej miałem Picase , ale teraz po zalogowaniu ałtomatcznie mnie wyrzuca Proszę o polecenie hostingu do przechowywania zdjęć (i udostępnianiu np. na forum). Wiem, że jest w sieci wiele takich miejsc, ale mnie zależy, aby umieszczone tam zdjęcia pozostały tam przez długi czas.
 14. Zapowiada się kolejny ciekawy warsztat z twojej strony. Będę się przyglądał bo sam mam ten model. Tylko ja będę budował go w wersji powojennej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.