Skocz do zawartości

Pz IV 1/35


Robert WW

Rekomendowane odpowiedzi

08905693aa1965aem.jpg

412f2ff7d7f3c96bm.jpg

774977b339ada121m.jpg

6c0742f2cbdb40c9m.jpg

539223fddf69cbbbm.jpg

 

Model jak widać Tamiya, blachy Aber, Frulki, pełne wnętrze CMK (przedział kierowcy, bojowy i silnik-nie widać ale jest ).

Typowe w ostatnich moich pracach -czeka na postawienie na podstawke, podłoże i dopracowanie paru rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhhhhhh normalnie sie zakochałem w nim Jest super najbardziej podoba mi sie kamo Chce mieć takiego na dioramie Dla mnie najlepsza IV jaką widziałem ! Moge poprosic o pełną nazwe i jaką to wersja oraz jakich farb urzyłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model to PzKpfw IV Ausf. H (Sd Kfz 161). Farby Pactra ale teraz polecam Valejo.

W sprawie gąsek to jak już włożyłem w niego 450 zł to spoko mogę dać 100 za frulki. Fakt że przy ekranach może nie jest to potrzebne ale jednak świetnie wygladają.

Dzieki za słowa uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde..."niszczy psyche", "ryje beret"...poprostu PIĘKNY. Dla porównania(marnego) wiem jak wygląda taki z tamiy nie pomalowany, którego szwagier kleił. Jeszcze raz powiem CUDENKO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

model ładny. ale to we..pe na dole mógłbyś przemyśleć. paskudnie się kojarzy z pewną organizacją, za którą mam nadzieję nie tęsknisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego, mnie się nie kojarzy ale widocznie to jest jakiś problem dla Ciebie skoro nawet nie napisłeś tych dwóch liter. Podchodząc w ten sposób do symboli , liter i oznaczeń to np Sławomir Stepkowski powinien spalić się ze wstydu bo blisko 70 lat temu ktoś stworzył formacje SS a on ma takie inicjały. A tak szczerze to jest mój nick na Battle Field 2 a SS to wyróżnik kilku znajomych z małego klanu (Super Sniper)

Za słowa uznnia w sprawie modelu -dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, dzięki za wyjaśnienia, akceptuję je w całej rozciągłości. taki jestem przewrażliwiony człowiek ;-) a modelu raz jeszcze zazdroszczę... tak przy okazji - dysponujesz może planami wnętrza (przedział bojowy) czwóreczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sprawy . Do IV mam fotki i rysunki techniczne i pełno różnych rózności . Fotki wnetrza (około 80) z netu zbierane przez siebie i znajomych. Dokumentacja do wcześniejszj IV D na zawody itd itp. jezeli coś potrzbne pisz - przesle. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda jednak że w powodzi dokumentacji do "czwórki" nie znalazłeś zdjęcia oryginału...

633 z 2 Dywizji Pancernej z pod Kurska jest późną wersją G nie zaś H tak jak wykonałeś... Inne mocowania ekranów bocznych, antena na drugiej stronie kadłuba, brak filtrów powietrza. Pomyłkę oczywiście zafundowała Tamiya dając błędne malowanie, ale czasami robiąc model na wysokim poziomie warto poszperać.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć . Nie sprawdzałem az tak dokładnie. "Powódź dokumentacji" jak napisałeś, swoim zakresem objęła tylko wnetrze czołgu. Musze jednak faktycznie dokładniej weryfikować schematy malowania z dokumentacją fotograficną. Dzieki za słuszną uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.