Skocz do zawartości

Subaru Impreza WRC 2001


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Moje uwagi na temat modelu:

 

- lakier slabo wypolerowany;

- zapomniales o pomalowaniu srub w kolach;

- przednie swiatla to masakra jakas... to auto z rally crossu??

- mogles tez przerobic anteny, bo sa bardzo grube;

- klatka ma jakis inny kolor...? Nie malowales jej?

- nie pomalowales uszczelek szyb z przodu i z tylu oraz relingow

na dachu;

- zapomniales tez usunac nadlewki z tylnego zderzaka.

 

Ciut wiecej uwagi bys poswiecil, a efekt bylby bardzo zadowalajacy.

 

Pozdro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- lakier slabo wypolerowany;

Lakier na żywo wygląda o wiele lepiej.

 

przednie swiatla to masakra jakas... to auto z rally crossu??

Są takie fabrycznie, a WRC to nie World Rally Championship?? Czytanie ze zrozumieniem.

 

klatka ma jakis inny kolor...? Nie malowales jej?

A czy klatka musi mieć kolor karoserii?? Bo coś mi się zdaje, że nie.

 

nie pomalowales uszczelek szyb z przodu i z tylu

Jak byś się przyjrzał, to byś zobaczył uszczelki, bo są.

 

zapomniales tez usunac nadlewki z tylnego zderzaka

Gdzie ty widzisz nadlewki??

 

Model jest bardzo dobrze wykonany jak na Truck Maniaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subaroman napisał:

przednie swiatla to masakra jakas... to auto z rally crossu??

 

Są takie fabrycznie, a WRC to nie World Rally Championship?? Czytanie ze zrozumieniem.

 

Koledze subaroman chodzi zapewne o wykonanie tych lamp ,bo rzeczywiście wyglądają jak z Rally crossu, tzw.tak jak by to były plastikowe (bądź z innego tworzywa) zaślepki . I jak łatwo się domyślić po nick'u naszego kolegi zapewne dobrze zna się na Subarynkach

 

A jak dlamnie to nawet przyjemny modelik dla oka

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny modelik. Poza wymienionymi uwagami jest OK. No może jeszcze powinieneś żółte kalki zapuścić czarnym na łączeniu drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- lakier slabo wypolerowany;

Lakier na żywo wygląda o wiele lepiej.

Znalazłem w sieci jedno zdjęcie tego modelu (ze spotkania w Inowrocławiu), które potwierdza tezę subaromana, jak dla mnie to brakuje werniksu.

 

przednie swiatla to masakra jakas... to auto z rally crossu??

Są takie fabrycznie, a WRC to nie World Rally Championship?? Czytanie ze zrozumieniem.

Tutaj również zgodzę się z subaromaniakiem, światła wyglądają jak pomalowane srebrnym od zewnątrz a powinny być od wewnątrz lub wnętrza kloszy – tak można to wykonać w tym modelu w lampach głównych.

 

klatka ma jakis inny kolor...? Nie malowales jej?

A czy klatka musi mieć kolor karoserii?? Bo coś mi się zdaje, że nie.

Nie nie musi ale tak się składa, że w tym akurat przypadku powinna być w kolorze karoserii.

 

nie pomalowales uszczelek szyb z przodu i z tylu

Jak byś się przyjrzał, to byś zobaczył uszczelki, bo są.

Czarne maski na szybie w miejscu jej klejenia do karoserii to nie te uszczelki, o których mówimy. 9 zdjęcie rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym temacie.

 

 

zapomniales tez usunac nadlewki z tylnego zderzaka

Gdzie ty widzisz nadlewki??

Też mam omamy wzrokowe – zdjęcie nr 4, 5, 14 – taka pionowa kreska około 4-5m od zewnętrznej krawędzi. Ja bym to nazwał raczej nie usuniętym śladem po szwie powstałym w miejscu łączenia form.

 

Model jest bardzo dobrze wykonany jak na Truck Maniaka

Krzychu126 nie potrzebuje adwokata, dobry model sam się obroni a taki argument podgrzewa atmosferę.

Wskazane błędy nie są powodem do robienia fochów a przyjęcie tych uwag do wiadomości sprawi, że kolejny model w tym i trucka będzie na pewno lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jest w modelu parę niedoróbek, szew na tylnym zderzaku zauważyłem dopiero na zdjęciach, klatka jest pomalowana tym samym sprejem co karoseria tylko nie ma na niej cleara, co do przednich lamp... hmm... wszyscy powtarzają że na farbę się nie klei więc pomalowałem od zewnątrz.

Ogólnie wydaje mi się że jest fajne Subaru na półkę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wydaje mi się że jest fajne Subaru na półkę.

Hejka.

Oczywiscie, ze model bedzie pieknie wygladal na wystawce!!! Na zdjeciach prezentuje sie rownie atrakcyjnie. Sa tylko pewne niedociagniecia, ktore latwo wyeliminowac.

 

"Skinn3r"

Wymienione uwagi maja pomoc w lepszym wykonaniu nastepnego modelu a nie sluza wysmiewaniu czy wytykaniu palcami. Tym bardziej, ze wiecej ludzi zauwazylo te niewielkie braki.

Chyba musisz byc dosc "swiezym" uzytkownikiem na "Modelworku"... Poczytaj troszke tematow, to pojmiesz idee tego forum...!!

 

Pozdrawiam!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na to, że niedawno skończyłem budowę podobnej Imprezki mogę podpatrzeć efekt końcowy kolegi... wszystkie już wymienione "niedoróbki" czym prędzej skonfrontowałem z własnym modelem i chyba nie jest tak źle - wszyscy uczymy się na błędach i ku temu to forum służy, a przy okazji daje satysfakcję z postępów i możliwości podzielenia się swoimi pracami z innymi użytkownikami Model jest niezły i napewno fajnie będzie się prezentował na półce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.