Skocz do zawartości

Scania R730 - Italeri - 1:24 + droga


DarkWing

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Galeria pierwszej mojej ciężarówki będzie podzielona na dwie części. Pierwsza, teraz prezentowana przedstawia sam ciągnik. Część druga będzie przedstawiała zakończony projekt, a więc gotową Scanię na podstawce, którą będzie stanowić kawałek drogi. Budowa modelu była prezentowana w warsztacie więc teraz zapraszam do oglądania efektu finałowego...

 

gs1_zps7ee3727d.jpg

 

gs2_zpsd2bb12ec.jpg

 

gs3_zps23378f3b.jpg

 

gs4_zpsab69c225.jpg

 

gs5_zps866b7a62.jpg

 

gs6_zpse6c93e52.jpg

 

gs7_zps8aa68db7.jpg

 

gs8_zps955d11f9.jpg

 

gs9_zps6007e2e3.jpg

 

gs10_zps77a9a5c3.jpg

 

gs11_zpsd29df9c0.jpg

 

gs12_zps73673e05.jpg

 

gs13_zps52950348.jpg

 

gs14_zpsd38a4c97.jpg

 

gs15_zpsb63cee97.jpg

 

Trzy ostatnie zdjęcie pokazują model z dodanymi przewodami pneumatycznymi w tyle kabiny. Elementy dodane już po zrobieniu zdjęć dlatego jeszcze trzy dodatkowe fotki

 

gs16_zps5125c822.jpg

 

gs17_zpsd759d510.jpg

 

gs18_zpsdd1bf48e.jpg

 

Po skończeniu podstawki przedstawię drugą część galerii....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark Wing - widac reke modelarska w tym modelu. Pomimo, ze zaniechales wielu istotnych przerobek, o ktorych Italeri zapomnialo, to ten model jest perfekcyjny, jak dla mnie 10 na 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem warsztat, ładnie, czysto wykonany model.Niepodobaja mi sie odstajaca chlapacze chlapacze, kalka na bocznych szybach i troche mało smok-a na osłonie przeciwsłonecznej.Korekta kalek na bokach kabiny wiadomo ze nie wchodzi w gre wiec to mozna pominąc.Jak dla mnie 4+...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie dziękuję bardzo jeszcze raz za pochwały i cieszę się, że mój pierwszy truck Wam się podoba.

Teraz druga część galerii - Scania na drodze

 

gs19.jpg

 

gs20.jpg

 

gs21.jpg

 

Jeszcze kilka zdjęć na innym tle...

gs22.jpg

 

gs23.jpg

 

gs24.jpg

 

gs25.jpg

 

Teraz tylko znaleźć miejsce na półce.... czuję, że trzeba będzie zamawiać u szklarza specjalną gablotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawalek drogi jest swietnym akcentem uzupelniajacym model. Dobra robota, no i byc moze w przyszlosci bedzie wiecej ciezarowek Twojej roboty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jeszcze raz dziękuję za opinie.

 

... Możesz dać przepis na kawałek drogi? Jest to jakiś zestaw czy sam robiłeś? O ile asfalt i znak mozna w miarę samemu zrobić to bariery już ciężko.

 

Ta droga to gotowy zestaw Italeri (proszę zajrzeć do warsztatu), trzeba było tylko poskładać i pomalować.

 

Mam również nadzieję, że w niedalekiej przyszłości jakaś ciężarówka wpadnie na warsztat... przynajmniej mam na to ochotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.