Skocz do zawartości

Mercedes 500SL, fujimi


MartiniOCP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Modelik skończony. Był to bardzo prosty projekt, trochę taki trening i powrót do farb samochodowych. Choć lakier położyłem beznadziejnie to dało go się odratować. Idealnie nie jest, ale na półeczkę wystarczy (tzn. jak będzie półeczka bo, póki co, to wiecie - pudełko po kanapkach). Z baboli trzeba wymienić grubość ziarna (w świetle dziennym jest trochę lepiej niż przy lampce), i przednią rejestrację (zaszła glonem, prawdopodobnie to "topielec" z holandii:D) Polecam ten zestaw każdemu kto chciałby chwilę odsapnąć albo jako prezent dla początkujących modelarzy - b. fajne spasowanie, nie ma problemu z szybami, spasowaniem "góry" z "dołem".

 

Z dodatków: przerobiłem delikatnie wnętrze, wydech, i felgi.

 

100_6734kopia_zps38224de8.jpg

 

100_6736kopia_zps4dda5d80.jpg

 

100_6737kopia_zps722322e6.jpg

 

100_6741kopia_zps1238c158.jpg

 

100_6742kopia_zpsb97bb715.jpg

 

100_6744kopia_zpsb4f51b4b.jpg

 

100_6745kopia_zps0eda219b.jpg

 

100_6747kopia_zps234be445.jpg

 

100_6752kopia_zps1c77ee85.jpg

 

100_6754kopia_zpsc9929faf.jpg

 

100_6758kopia_zps18c92699.jpg

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wyszedł, niema się do czego przyczepić ;) Ziarno moim zdaniem jest jak najbardziej okej, zawsze na zdjęciach w sztucznym świetle i ogólnie na zdjęciach wydaje się większe niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze się prezentuje, no i zmiana kół na duży plus , ja jedynie bym go tylko zbliżył do ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze.

 

... ja jedynie bym go tylko zbliżył do ziemi

 

Dobra uwaga. Rzeczywiście, auto stoi trochę wysoko. Po włożeniu wszystkiego poszło do góry kilka mm - chyba przez "wanienkę" i szyby. Po Twojej sugestii zdjąłem nawet zderzak przedni, myśląc, że coś do się z tym zrobić, ale nie chce iść. W nagrodę urwałem lusterko i wypadł lewy haloge:D Ale już jest gicior:)

 

To chyba był szybki projekt? Ile czasu całościowo zajęło ci złożenie go?

 

Wiesz co, jakieś 3-4 tygodnie. Ale były to głównie weekendy. Najwięcej czasu zajęła kasta - tutaj warto więcej czasu zarezerwować na szlifowanie lakieru (przy filmie, po robocie:D).

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny Merc, faktycznie trochę za wysoko stoi jak po regeneracji zawieszenia

Kolega to ma niezłe tempo z tymi modelami!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;]

 

 

...Tylko trochę razi ten syf na tak szacownym aucie.

 

Wiem:/ Nie miałem co założyć, ewentualnie jakieś pozostałości po VW Westfalii, ale blachy zaczynałyby się od "VW". Płyn do kalek musiał rozpuścić farbę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin, a nie myślałeś żeby napisać do kogoś, kto klei trucki? Z tego co widzę w pudełeczku ze skanką, jest tam calutka masa tablic rejestracyjnych do obklejania wszystkiego, co zapragniesz

 

P.S. Jeśli jesteś chętny, napisz coś na PW, dobierzemy ci jakąś rejestrację

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.