Skocz do zawartości

Mini Tamiya 1/24


misioptys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Kolejny z ostatnio zakonczonych modeli.

Mini Tamiya, jako idealny projekt typu 'jezdze, ale nie wiem jak dlugo jeszcze'.

Pomyslalem, ze zrobilem juz duzo swiecidelek, czas sprobowac cos innego.

 

Brudny, zmeczony zyciem Mini, z rdzawymi plamami i wlascicielem nie dbajacym ani o samochod ani o swoja wage i cholesterol.

 

 

Zapraszam.

 

DSC_0898_zps3eb0b48f.jpg

 

DSC_0899_zps2e990d94.jpg

 

DSC_0900_zpsdf64cc4c.jpg

 

DSC_0901_zps3980ee0e.jpg

 

DSC_0902_zpsd54e61db.jpg

 

okablowany silniczek:

 

 

DSCF4109_zpsce230c84.jpg

 

DSCF4108_zps6dfd54a5.jpg

 

DSCF4107_zps8830b815.jpg

 

DSCF4114_zpscdf342ee.jpg

 

I wspomniana dieta wlasciciela:

 

 

DSCF4111_zpsfefb110f.jpg

 

DSCF4113_zpse187a842.jpg

 

DSCF4112_zps63fe989c.jpg

 

Mam nadzieje, ze podoba wam sie ta, troche inna koncepcja, jeszcze raz zapraszam do ogladania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jak wykonać takie gadżeciki to wnętrza typu gazetka lub karton %? Drukujesz jakoś sam czy z gotowców? Jak druk to w jakim programie zmieniasz rozmiar?

 

Uzywam drukarki atramentowej, z funkcja drukowania zdjec (lepsze oddanie kolorow). Drukuje na papierze fotograficznym, a obrazki zciagam z wujka googla, pomniejszajac je do skali w photoshopie (pewnie mozna tez w innym programie graficznym).

 

kzugaj - z tym kolorem to fakt, ale nawet Jas Fasola nigdy by do takiego stanu autka nie doprowadzil (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jak wykonać takie gadżeciki to wnętrza typu gazetka lub karton %? Drukujesz jakoś sam czy z gotowców? Jak druk to w jakim programie zmieniasz rozmiar?

 

Uzywam drukarki atramentowej, z funkcja drukowania zdjec (lepsze oddanie kolorow). Drukuje na papierze fotograficznym, a obrazki zciagam z wujka googla, pomniejszajac je do skali w photoshopie (pewnie mozna tez w innym programie graficznym).

 

kzugaj - z tym kolorem to fakt, ale nawet Jas Fasola nigdy by do takiego stanu autka nie doprowadzil (chyba)

 

Dzięki za informacje na pewno mi się przydadzą . Gratuluje autka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

super...ale też mam 2 uwagi

1. Na zderzakach i ramkach lamp chrom już praktycznie poszedł swoją droga a atrapa chłodnicy wygląda jakby przed chwilą została zamontowana w fabryce...trochę to niekompatybilne z całością.

2. Pan nie dba o dietę ani porządek w aucie więc...poza paroma opakowaniami i sypniętymi na tyle chipsami jest wewnątrz zbyt sterylnie jak na styl bycia "właściciela" pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze!

Model mial byc odskocznia od 'swiecidelek', ale juz mam w planach cos podobnym stylu.

 

brakuje tylko rozwalonego gdzies obok kebaba z frytkami, rzygow, rozsypanych drobnych monet i zerujacego w tym wszystkim ptactwa. Anglia po piatkowej nocy...

W sumie fajny pomysl, ale u mnie w Szkocji to monety by wyzbierali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.