Skocz do zawartości

U-324 1:72


wojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Chcialbym przedstawic mojego u-boota.Jest o wytwor Revella i wypadkowa moich umiejetnosci w tej dziedzinie.Jestem swiadom niedociagniec produktu wyjsciowego.Do tego dolozylem jeszcze moje lenistwo i brak lin kolo kiosku,lamp ktore chcialem wykonac z przezroczystej ramki,masztu na flage,ale poleglem. Model ow tak mnie wymeczyl iz od jakiegos czasu omijam go szerokim lukiem.Generalnie potrakowalem go jako poligon doswiadczalny do technik weatherningowych.Jak to wyszlo ocencie sami.Obiecuje ze nastepny bedzie lepszy ,bo po wciagnieciu sie tak w temat musi byc nastepny .A i sorry za plener,zawsze lepszy niz graty w domu

046-1.jpg

043-1.jpg

039-1.jpg

038.jpg

028.jpg

027-1.jpg

029-1.jpg

023-1.jpg

019.jpg

018.jpg

017.jpg

016.jpg

011.jpg

032.jpg

031.jpg

045.jpg

035.jpg

040-1.jpg

037.jpg

030-1.jpg

i troche mroczne

024.jpg

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawcą podwodniaków nie jestem, ale model wygląda bardzo realistycznie. Bardzo podoba mi się jego "zużycie". Wygląda jak by nie jeden rejs miał już za sobą.

Reasumując- po prostu świetny

się należy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dzieki wielkie za pozytywne opinie.To mile slyszec je tym bardziej od grona okreciarzy.Chodzi mi po glowie -uboot typ II A .Z tym ze tym razem zgodnie z merytoryka-czyli nity takie jak powinny byc,a nie wielkosci dloni...No i sam model troche milszy,tzn.mniejszy ale w tej samej skali.No i dodatkow juz jest sporo, wiec...Widzialem tez fajnego japonca,ale ten ma chyba poltora metra Dzieki i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Estetycznie to i owszem, się należy

Ale ja się przyczepię, bardzo fajnie te odpryski farby, ale do pancerki... Na okręcie, zwłaszcza podnorku, goła stal okrętowa przeświecająca w tych miejscach spod obitej farby (antykorozyjnej notabene) powinna być zeżarta przez rdzę, a to za sprawą milusiej działalności soli zawartej w wodzie morskiej, która traktuje stal mniej więcej jak termit pniaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam

 

Fajny model. Idzie jeszcze gdzieś takiego dostać? Dawno nigdzie nie widziałem U-bota w 1:72 a nawet w 1:100. Revell jeszcze to robi?

 

Pozdrawiam

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje kawał dobrej roboty. Mała półroczna przerwa i trzeba dokończyć Osobiście nie jestem entuzjastą dużego brudzenia chyba, że będzie to diorama. Wyszedł b.fajnie, następny to chyba I-53 fajne rozmiary itp.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.