Skocz do zawartości

M1 126 8x8 ICV STRYKER AFV CLUB 1:35


Przemek R

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w nowym roku i ja dołączę sie do zabawy,model który bede robil to Stryker ze stajni AFV CLUB.

In-Box:

Za model zapłaciłem 90zł za tą cenę dostajemy 8 ramek z zielonego plastiku z ładnymi detalami jedna malutka blaszkę fototrawiona 8 gumowych kółek osobno kadłub i wannę.Do tego arkusik kalek i szkiełka.

Fotki:

Pudło:

7583e7dc685da9edm.jpg

40ad20391100ac90m.jpg9ae3db1d7adcf77dm.jpg60660fe856f91eddm.jpg

3efb30306b00fdafm.jpg9ae3db1d7adcf77dm.jpgf0f2dc772ff79767m.jpg

 

 

Wiec witam brać modelarska w zmaganiach konkursowych życzę powodzenia i liczę na waszą pomoc i wsparcie

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, znając Twój warsztat, który lubię, będzie świetny modelik! Powodzenia w budowie! Cieszę się, że dołączyłeś do zabawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i postęp w pracach nad STRYKEREM widoczny,o to dzisiaj udało mi sie wydłubać.Zrobiłem całe zawieszenie i układ jezdny teraz fotki :

c5842ac19af52044m.jpg2cf61b09947b59d5m.jpg111294afd3c44746m.jpg

30a0770fce27dd73m.jpg

I sklejone koła i STRYKER na kolach :

846017b3b23c996dm.jpg656ae9058501105dm.jpg

 

 

Zapraszam do oglądania i komentowania

 

P.S Tomek jak kupiłem na allegro po prostu taka okazja i dzięki za linka

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja tematu choć wiedzę ze zainteresowania brak

95953dd5340ebdfam.jpgf6a379c8a38d533cm.jpg687b92034597c3f4m.jpg

 

Mam w planach zrobić otwarte włazy,zobaczymy z czasem jak to wyjdzie.W sumie to tyle następna aktualizacja niebawem

 

P.S dzięki Tomek za linka

 

 

C.D.N.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto klejony jak na razie. Tempo iście ekspresowe! Oby tak dalej!

Mam tylko sugestię co do zdjęć. Nie ma co dawać tak dużych. Zmniejszaj je do chociaż 1024x764 przed wysłaniem. Albo w jakimś Photoshopie albo Irfanview. I Fotosik chyba na darmowym koncie pogarsza jakość fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak pisać posta pod postem ale nikt nic nie napisał

Dzisiaj troszkę pokleiłem zrobiłem cała wyciągarkę i przykleiłem parę dupereli

Fotki:

03dbabbcbcaa9c39m.jpgd8d36d29c5cb15c6m.jpg

 

 

To na tyle reszta warsztatu niebawem,czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściuśnie sklejony! Poszedł choć gram szpachli? Podoba mi się sylwetka i te wszystkie śrubki Powodzenia w dalszym składaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł choć gram szpachli?

Hmm w sumie to ja juz zapomniałem co to jest,będzie szpachlowanie na przodzie pojazdu po sklejeniu wanny z kadłubem.Poza tym nie przewiduje szpachlowania ale jak coś będzie to sie pochwale

Dzisiaj za wiele nie zrobiłem wkleiłem fototrawienia na grille,nawet fajne te blaszki chyba przy następnym projekcie skusze sie na jakaś większa blaszkę

A teraz fotki:

7a3d182a80c0681dm.jpg44322480b275c552m.jpg927bcdd71bf739e2m.jpg

 

 

C.D.N. niebawem i oczywiście czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no właśnie, to chyba Twój pierwszy raz z blachami co Przemek? Wyszło całkiem całkiem. Trochę na jednej fotce jakby za dużo kleju, ale szlif papierkiem i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no właśnie, to chyba Twój pierwszy raz z blachami co Przemek? Wyszło całkiem całkiem. Trochę na jednej fotce jakby za dużo kleju, ale szlif papierkiem i po sprawie.

 

 

Z blaszkami miałem już doczynienia w SAM-ie ale jeszcze nigdy w jakiejś większej formie.Mam zamiar to zmienić z następnym projektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z blaszek korzystałem ale mam pytanko o klej. Super Glue styknie czy nacie inne propozycje??

 

Model bardzo sympatyczny. Ciekawy jestem malowania i wyposażenia bo daje duże pole do popisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy przykleiłem parę detali do STRYKERA co jeszcze bardziej dodaje mu uroku

Zobaczcie sami:

bfa29d28fe49fc04m.jpg49159c8314483804m.jpg5552aee04e5a055fm.jpg

 

Trochę z blaszek korzystałem ale mam pytanko o klej. Super Glue styknie czy nacie inne propozycje??

 

Model bardzo sympatyczny. Ciekawy jestem malowania i wyposażenia bo daje duże pole do popisu.

 

Ja tam blaszki kleje takim oto klejem :

4998b0c03a87a134m.jpg

 

U pana Rysia kupiłem

 

Jak zawsze czekam na komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak tam postępy z pracy nad modelem? Dużo do sklejenia jeszcze zostało? Kiedy malowanie?

A weź go w ogóle zrób na jakiejś chociaż małej podstawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam postępy z pracy nad modelem? Dużo do sklejenia jeszcze zostało? Kiedy malowanie?

A weź go w ogóle zrób na jakiejś chociaż małej podstawce

 

Postępy są tylko zainteresowania niema.Do sklejania już tylko zostało uzbrojenie i tylna klapa, czyli już prawie finisz A co do tej podstawki to już Ci mówiłem jeszcze mi do takich rzeczy daleko najpierw trzeba się nauczyć robić dobre ładnie pomalowane modele, które będą cieszyć oko zarówno moje jak i oglądających narazie jest pół na pól

Co do malowania to sam/sami zobaczcie oto co udało mi sie dzisiaj wyskrobać:

Najpierw podkład w kolorze czarnej Pactry A46 na to Gunze Hobby Color nr.340 foty:

Podkład

6f720733bb8d2197m.jpg9f2739c2bd4a109em.jpg

Kolor właściwy czyli Field green:

36b2ea80481ffd1em.jpg88879021399743c0m.jpg

I pomalowane koła:

6ac70c0fa4d8bff9m.jpg

 

 

To na tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gunze Hobby Color

Jak wrażenia z tymi farbami?

 

Ogólnie bardzo ładnie Model od razu ma głębie jak maluje się na czarnym podkładzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relację obserwuję cały czas. Dobrze, że model Afv Club , a nie Trumpetera Brat ma takiego Strykera z blachami Voyagera, a teraz szuka do niego tzw. "Slat Armor" , tylko w polskich sklepach jest to rzecz trudno dostępna...

Tylko 1:35 Tylko współczesna pancerka zero niemieckiego badziewa

W pełni popieram!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umnie na warsztacie lekkie poruszenie pomalowałem wsio i teraz trzeba skleić wszystko do kupy Potem wash i te inne znane wszystkim technik i będzie jak to mówi F.Kiepeski "Gitarra"

Fotki:

c5b45e145d7f544dm.jpg11e161577fe09229m.jpgb3f98972d1860f49m.jpg

 

 

Meta już za zakrętem wiec jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonono! Ładnie wygląda - bez washa jeszcze a już fajnie wycieniowany! Gra gitarrra

Jak oceniasz farby Gunze H?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.