Skocz do zawartości

Wisząca gablota na modele.


Hammett

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten temat, więc piszę tutaj. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad gablotą na modele. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca wymyśliłem sobie opcję wiszącą. Gablota musi być zamykana i przeszklona jak najbardziej się da. Nie ma znaczenia czy będzie podświetlana, chociaż taka opcja tez mi chodzi po głowie. Szperałem trochę w necie, ale to co udało mi się znaleźć nie do końca mi odpowiada lub ceny są z kosmosu. Kleję samoloty w skali 1:48 (raz zdarzył się 1:32). Szukam pomysłu i tu moje pytanie: jak wy przechowujecie swoje modele, jakie macie gabloty. Pochwalcie się proszę, a może coś mnie zainspiruje. Chętnie kupię coś gotowego, choć nie wykluczam samodzielnego wykonania lub zamówienia takiej gabloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wpisaniu do wujka googla wyskoczyło:

https://www.youtube.com/watch?v=DK61moc95iQ

 

Wszystko fajnie, tylko że ja szukam gabloty wiszącej, najlepiej szklanej i obowiązkowo zamykanej, także zaproponowana stojąca półka z filmu niestety nie mieści się ww kryteriach. Mimo wszystko dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… nie wykluczam … zamówienia takiej gabloty.
Półtora roku temu zamówiłem taką dla syna. Rama z profili aluminiowych. Tylna ściana biała. Pozostałe szklane. Wewnątrz trzy półki. Drzwiczki z kluczykiem. Wysokość 120cm, szerokość 70cm, głębokość 30cm. Koszt z przesyłką wyniósł 1250zł, albo stówę mniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szklane tylko przeszklone. Front jest zamykany przeszklona klapa. Mam takie w salonie, wczesniej trzymalem tam moje 48, niestety aby spelniala zadanie musi taka gablota wisieć na wysokości oczu, inaczej g.... widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… nie wykluczam … zamówienia takiej gabloty.
Półtora roku temu zamówiłem taką dla syna. Rama z profili aluminiowych. Tylna ściana biała. Pozostałe szklane. Wewnątrz trzy półki. Drzwiczki z kluczykiem. Wysokość 120cm, szerokość 70cm, głębokość 30cm. Koszt z przesyłką wyniósł 1250zł, albo stówę mniej.

Podobną znalazłem na jednym z portali aukcyjnych. Uzywana za 200zl. Zobaczę w jakim jest stanie i jeśli bedzie ok, zawiśnie u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.